Dominik Pajewski

22.05.2020 (10:50)

Wtargnął na wybieg niedźwiedzi w warszawskim ZOO. Jest pełne nagranie ze zdarzenia [WIDEO]Informacja o tym, że na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO wtargnął mężczyzna, pojawiła się 21 maja 2020. W sieci dostępny jest film z całego zajścia, który pokazuje, że mężczyzna również prowokował zwierze.

Informacja o mężczyźnie, który wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO, zelektryzowała wszystkich. 21 maja, w godzinach porannych przekazano, że na wybieg dla niedźwiedzi, dostał się mężczyzna. Jak podawano, niedźwiedzie nie były zainteresowane mężczyzną, jednak teraz do sieci trafiło nagranie, w którym można zobaczyć całe zajście.

Mężczyzna wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO. Jest nagranie [WIDEO]

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak mężczyzna prowokuje niedźwiedzia, wskakuj do wody, a później zaczyna atakować zwierze. Jak przekazano, mężczyzna był pijany i odpowie za znęcanie się nad zwierzętami. Na szczęście niedźwiedziom nic się nie stało. Zobaczcie nagranie z całego zajścia:

Nie był to pierwszy raz, gdy na wybieg dla niedźwiedzi w warszawskim ZOO wtargnęła jakaś osoba. Do podobnego zdarzenia doszło 5 lat temu, wtedy również nikomu nic się nie stało.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz