Anna Skalik

04.01.2016 (09:11)

WÓSP 2016 - aukcje internetowe: 10 muzycznych licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyWOŚP 2016: aukcje internetowe - zobacz najciekawsze licytacje związane z muzyką, artystami i Przystankiem Woodstock!

Aukcje internetowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to tradycyjny już element corocznej zbiórki WOŚP-u. Każdy, kto bierze w nich udział może bez wychodzenia z domu wspomóc Orkiestrę. Na Finał WOŚP 2016 jak zwykle przygotowano wiele ciekawych aukcji. Na nabywców czekają m.in. gadżety i pamiątki związane z Przystankiem Woodstock, podarunki od zespołów, płyty, plakaty a nawet wózek sklepowy! Na EskaROCK.pl mamy dla Was 10 ciekawych aukcji nawiązujących do rocka!

Aukcje na 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


1. Wycieczka za sceną Przystanku Woodstock 2016i przedmiotem tej aukcji jest... wycieczka z przewodnikiem po Woodstocku - zwiedzanie tych miejsc, gdzie trwa praca, kiedy przed sceną wre zabawa!

2. Gitara Szymona Chwalisza - Gibson Les Paul z portretami i autografami Jurka Owsiaka oraz muzyków występujących na scenie Przystanku Woodstock 2015: Zakka Wylde’a, Johna Petrucciego, Ani Rusowicz, Kamila Bednarka, Wojciecha Waglewskiego i Pawła Marszałka.

3. Złoty Bączek zespołu COMA za Przystanek Woodstock 2007

4. Autorska koszulka zaprojektowana przez Organka

5. Projekt koszulki z Przystanku Woodstock 2014 narysowany przez Jurka Owsiaka.

6. Zaproszenie na koncert zespołu Perfect i wspólne zdjęcie z zespołem na scenie

7. Winyl Budki Suflera - cień Wielkiej Góry

8. Wózek sklepowy z wyprawy Wózkiem na Woodstock, której pomysłodawcy - Janek Kwiatkowski i Jarek Kowalski - postanowili pójść pieszo z Krakowa do Kostrzyna (550 km) bez korzystania z jakiegokolwiek transportu. Bagaże wrzucili do wózka sklepowego, który przez całą podróż im towarzyszył.

9. Gitara od Tomasza Karolaka

10. Kartonowy fotel z podpisami gości Akademii Sztuk Przepięknych z 2015 roku

Jest też wiele aukcji absolutnie niemuzycznych - np. coś dla fanów gier: wielka figura Geralta z Rivii albo sportu: trening z Joanną Jędrzejczyk - polską mistrzynią UFC. Wszystkie licytacje i ich szczegóły znajdziecie na aukcjach WOŚP. Łącznie jest ich ponad 4400!

A tak do udziału w swojej aukcji zaprasza Perfect:Woodstock 2016: data - kiedy festiwal w Kostrzynie nad Odrą?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Linkin Park - In the end: cover wykonany przez 266 muzyków z 35 krajów podbija sieć. Na nagraniu są Polacy

  2020-07-09
  Zespół Linkin Park ma na swoim koncie masę hitów, które na stałe zapisały się w historii muzyki. Jednym z nich jest z pewnością ''In The End'', który najczęściej jest coverowany. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka, którą nagrało 266 muzykówz 35 krajów. Wśród wykonawców, znaleźli się również Polacy.
 • Rocky IV - wersja reżyserka trafi na ekrany! Sylvester Stallone potwierdza prace nad nową wersją

  2020-07-09
  Rocky IV jest uznawany za najlepszą część całego cyklu o filmowym pięściarzu. Okazuje się, że istnieje dłuższa wersja filmu, która ma trafić na ekrany i czuwa nad nią Sylvester Stallone.  
 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Trójmiejskie M3TROPOLIS w "Elektronicznym Deszczu"

  2020-07-09
  Michał Rostworowski: „Piosenka „Elektroniczny Deszcz” opowiada o próbie podjęcia walki z czyimś uzależnieniem, w tym przypadku uzależnieniem od świata wirtualnego, który pod pozorem „kontaktu z całym światem” paradoksalnie skazuje na alienacje. Ponieważ warstwa muzyczna jest bardzo spójna i rytmiczna zależało nam, żeby video miało nie oczywistą, mroczną formę, pozostawiającą wiele do interpretacji”.
 • Men I Trust powracają do Warszawy! Szczegóły koncertu ogłoszone

  2020-07-09
  Po wyprzedanym koncercie z 2019 roku Men I Trust wracają do Warszawy! Autorzy dreampopowych hitów "Show Me How" i "Tailwhip" zagrają w lutym 2021 w klubie Niebo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz