Anna Skalik

04.01.2016 (09:11)

WÓSP 2016 - aukcje internetowe: 10 muzycznych licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyWOŚP 2016: aukcje internetowe - zobacz najciekawsze licytacje związane z muzyką, artystami i Przystankiem Woodstock!

Aukcje internetowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to tradycyjny już element corocznej zbiórki WOŚP-u. Każdy, kto bierze w nich udział może bez wychodzenia z domu wspomóc Orkiestrę. Na Finał WOŚP 2016 jak zwykle przygotowano wiele ciekawych aukcji. Na nabywców czekają m.in. gadżety i pamiątki związane z Przystankiem Woodstock, podarunki od zespołów, płyty, plakaty a nawet wózek sklepowy! Na EskaROCK.pl mamy dla Was 10 ciekawych aukcji nawiązujących do rocka!

Aukcje na 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


1. Wycieczka za sceną Przystanku Woodstock 2016i przedmiotem tej aukcji jest... wycieczka z przewodnikiem po Woodstocku - zwiedzanie tych miejsc, gdzie trwa praca, kiedy przed sceną wre zabawa!

2. Gitara Szymona Chwalisza - Gibson Les Paul z portretami i autografami Jurka Owsiaka oraz muzyków występujących na scenie Przystanku Woodstock 2015: Zakka Wylde’a, Johna Petrucciego, Ani Rusowicz, Kamila Bednarka, Wojciecha Waglewskiego i Pawła Marszałka.

3. Złoty Bączek zespołu COMA za Przystanek Woodstock 2007

4. Autorska koszulka zaprojektowana przez Organka

5. Projekt koszulki z Przystanku Woodstock 2014 narysowany przez Jurka Owsiaka.

6. Zaproszenie na koncert zespołu Perfect i wspólne zdjęcie z zespołem na scenie

7. Winyl Budki Suflera - cień Wielkiej Góry

8. Wózek sklepowy z wyprawy Wózkiem na Woodstock, której pomysłodawcy - Janek Kwiatkowski i Jarek Kowalski - postanowili pójść pieszo z Krakowa do Kostrzyna (550 km) bez korzystania z jakiegokolwiek transportu. Bagaże wrzucili do wózka sklepowego, który przez całą podróż im towarzyszył.

9. Gitara od Tomasza Karolaka

10. Kartonowy fotel z podpisami gości Akademii Sztuk Przepięknych z 2015 roku

Jest też wiele aukcji absolutnie niemuzycznych - np. coś dla fanów gier: wielka figura Geralta z Rivii albo sportu: trening z Joanną Jędrzejczyk - polską mistrzynią UFC. Wszystkie licytacje i ich szczegóły znajdziecie na aukcjach WOŚP. Łącznie jest ich ponad 4400!

A tak do udziału w swojej aukcji zaprasza Perfect:Woodstock 2016: data - kiedy festiwal w Kostrzynie nad Odrą?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz