Dominik Pajewski

14.08.2019 (13:47)

Wokalistka Obscure Sphinx była molestowana na popularnym festiwalu. Do sieci trafił poruszający apelTo co napisała wokalistka Obscure Sphinx, Zofia 'Wielebna' Fraś, jest przerażającą relacją z festiwalu Brutal Assault. Wokalistka postanowiła podzielić się traumatycznymi przeżyciami, jednocześnie apelując o reagowanie.

Sezon festiwali dobiega końca, jednak na europejskiej mapie, jest jeszcze kilka miejsc, które zawsze warto odwiedzić. Zofia'Wielebna' Fraś, która na co dzień jest wokalistką zespołu Obscure Sphinx opisała wstrząsające zdarzenie, które wydarzyło się podczas festiwalu Brutal Assault.

KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE


Wokalistka Obscure Sphinx była molestowana podczas festiwalu Brutal Assault

Jak możemy przeczytać w poście wokalistki na Facebooku:

Postanowiłam opowiedzieć historię sprzed kilku dni.
 
Brałam udział w Brutal Assault po raz piąty w życiu, ale ten rok był wyjątkowy. Cały festiwal spędziłam bez przepustki za kulisy, po prostu kręcąc się tu i tam, oglądając wszystkie zespoły, które chciałam, tak jak powinno się to zrobić, nie z boku sceny, ale z przodu.
 
Oto jestem, czekam na koncert w Heilung. Niestety, jak tylko się zaczęło, jeden facet podszedł do mnie, stanął za mną i zaczął mnie dotykać - nie w sposób, w jaki żadna dziewczyna chciałaby być dotykana przez nieznajomego. Po bardzo długim czasie, kiedy kazał mu się odpieprzyć, poszedł gdzie indziej, ale potem inny facet zaczął chwytać mnie za tyłek. Kilka minut później pierwszy facet wrócił i zaczął wszystko od nowa. Na szczęście był jeden mężczyzna (jeden!), Który to zauważył i zajął się mną w tej pieprzonej sytuacji.

Ale nie, to nie był koniec mojego 'wielkiego' doświadczenia z Heilungiem, ponieważ był inny sku*wiel udający, że w ogóle nie dotyka mojego tyłka. Co jest z wami nie tak?
 
Z powodu tej sytuacji postanowiłam nie zostawać do późna tego dnia. Nie czułam się bezpiecznie na metalowym festiwalu wśród tych wszystkich ludzi. Nie miałam pojęcia, gdzie i kiedy jakiś inny idiota zdecyduje się pójść o krok za daleko. (...)
 
Dziewczyny, to jest moment, w którym potrzebuję waszej pomocy. Chciałabym wiedzieć, ile z was miało podobne doświadczenia na Brutal Assault. Możecie pisać o nich tutaj lub w prywatnej wiadomości. Po prostu dajcie mi znać. Nie możemy pozostawić rzeczy takimi, jakie są, kiedy ten piękny festiwal stanie się lepszym i bezpieczniejszym miejscem dla nas wszystkich.
 
Panowie, pamiętajcie, że nie ma żadnej ilości alkoholu narkotyków, żeby usprawiedliwić się od takiego zachowania.
 
Szanujcie się nawzajem.
 
Podajcie to dalej.
 
Dbajcie o siebie.

Cały post możecie zobaczyć poniżej:Brutal Assault 2019
odbywał się w dniach od 7 do 10 sierpnia w Czechach.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz