Dominik Pajewski

24.08.2017 (13:34)

Wokalista Smashing Pumpkins zagra koncert nad grobem Chrisa CornellaBilly Corgan ze Smashing Pumpkins postanowił w końcu wydać solowy album i ruszyć w trasę koncertową. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie miejsce jednego z koncertów.

Billy Corgan zaplanował swoją drugą solową płytę na 13 października 2017 roku. Producentem albumu 'WPC' będzie legendarny Rick Rubin. który na swoim koncie ma między innymi współpracę z: Slayerem, System Of A Down i Red Hot Chili Peppers.

Jared Leto uparł się: będą dwa filmy o Jokerze!

 
Poniżej możecie zobaczyć pełną tracklistę albumu oraz posłuchać kawałka 'Aeronaut':


Tracklista:

1. Zowie
2. Processional
3. The Spaniards
4. Aeronaut
5. The Long Goodbye
6. Half-Life Of An Autodidact
7. Amarinthe
8. Antietam
9. Mandaryne
10. Shiloh
11. Archer

Płyta będzie oczywiście promowana koncertami i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Corgan zagra trzy koncerty w Masonic Lodge, która znajduje się na terenie cmentarza Hollywood Forever Cemetery w Los Angeles. To właśnie tam został pochowany Chris Cornell, dzięki czemu miejsce stało się obiektem pielgrzymek fanów. 
 
Oczywiście wybór miejsca koncertowego może zaskakiwać, jednak Masonic Lodge jest miejscem gdzie często odbywają się koncerty. W 2017 roku można było posłuchać tam między innymi Depeche Mode. Koncerty Billy'ego Corgana odbędą się w listopadzie.
 

Foo Fighters grają na dachu jako wilkołaki. Nowa piosenka 'The Sky Is A Neighborhood' już w sieci [VIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz