Dominik Pajewski

24.08.2017 (13:34)

Wokalista Smashing Pumpkins zagra koncert nad grobem Chrisa CornellaBilly Corgan ze Smashing Pumpkins postanowił w końcu wydać solowy album i ruszyć w trasę koncertową. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie miejsce jednego z koncertów.

Billy Corgan zaplanował swoją drugą solową płytę na 13 października 2017 roku. Producentem albumu 'WPC' będzie legendarny Rick Rubin. który na swoim koncie ma między innymi współpracę z: Slayerem, System Of A Down i Red Hot Chili Peppers.

Jared Leto uparł się: będą dwa filmy o Jokerze!

 
Poniżej możecie zobaczyć pełną tracklistę albumu oraz posłuchać kawałka 'Aeronaut':


Tracklista:

1. Zowie
2. Processional
3. The Spaniards
4. Aeronaut
5. The Long Goodbye
6. Half-Life Of An Autodidact
7. Amarinthe
8. Antietam
9. Mandaryne
10. Shiloh
11. Archer

Płyta będzie oczywiście promowana koncertami i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Corgan zagra trzy koncerty w Masonic Lodge, która znajduje się na terenie cmentarza Hollywood Forever Cemetery w Los Angeles. To właśnie tam został pochowany Chris Cornell, dzięki czemu miejsce stało się obiektem pielgrzymek fanów. 
 
Oczywiście wybór miejsca koncertowego może zaskakiwać, jednak Masonic Lodge jest miejscem gdzie często odbywają się koncerty. W 2017 roku można było posłuchać tam między innymi Depeche Mode. Koncerty Billy'ego Corgana odbędą się w listopadzie.
 

Foo Fighters grają na dachu jako wilkołaki. Nowa piosenka 'The Sky Is A Neighborhood' już w sieci [VIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Dead South w Polsce 2020 - bilety, daty, miejsca. Wszystko co trzeba wiedzieć o trasie koncertowej

  2020-02-24
  W końcu się doczekaliśmy! The Dead South - kanadyjski kwartet zagości w Polsce po raz pierwszy i to z czterema koncertami. Najważniejsze informacje dotyczące biletów, miejsc i dat znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2020-02-24
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.
 • James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]

  2020-02-24
  Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!
 • Metallica w The Voice Kids - 14-latka zaśpiewała Nothing Else Matters [WIDEO]

  2020-02-24
  W finałowym odcinku 3. edycji programu muzycznego The Voice Kids usłyszeliśmy Nothing Else Matters z repertuaru Metalliki. Piosenkę zaśpiewała Wiktoria Zwolińska. Jak oceniacie interpretację 14-latki?
 • Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

  2020-02-21
   Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz