Dominik Pajewski

31.07.2017 (15:38)

Wokalista Oddziału Zamkniętego został pobity po koncercieWokalista Oddziału Zamkniętego - Krzysztof Wałecki, został pobity po koncercie zespołu. Artysta został zaatakowany przez trzech nieznanych napastników.

Krzysztof Wałecki, obecny wokalista Oddziału Zamkniętego chyba nie zapamięta dobrze koncertu w we Wdzydzach Kiszewskich. Po występie doszło do bardzo przykrego incydentu, artysta wylądował w szpitalu w Kościerzynie, a wszystko z powodu pobicia.

Pogrzeb Chestera Benningtona odbył się w tajemnicy [FOTO]


Jak napisał muzyk na swoim Facebooku:
 
Takie mamy czasy: trzech na jednego od tyłu, bez ostrzeżenia...

 
Badania na szczęście nie wykazały złamań oraz poważniejszych urazów, teraz Krzysztof Wałecki będzie zbierał siły. Oddział Zamknięty wystąpi na 23. Przystanku Woodstock na Małej Scenie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Córka Kasi Kowalskiej wygląda jak seksowna gwiazda rocka [FOTO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz