Anna Skalik

28.06.2014 (16:21)

WOJAK BOXING NIGHT: Walka wieczoru - Hoye - Janik. Gdzie oglądać główną walkę online i w TV? [Sport]Gala boksu zawodowego: Wojak Boxing Night już 28 czerwca 2014 w Rzeszowie, w hali Podpromie. Walką wieczoru będzie pojedynek Łukasz Janik vs Rico Hoye. Gdzie i o której oglądać pojedynek w TV i online? Sprawdzamy dostępne darmowe streamy i transmisje Janik-Hoye.

Łukasz Janik vs Rico Hoye: gdzie oglądać główną walkę wieczory boksu zawodowego Wojak Boxing Night w Rzeszowie? Już 28 czerwca 2014 dwaj bokserzy wagi junior ciężkiej, którzy stoczą główną walkę na rzeszowskiej hali Podpromie. Gdzie będą dostępne transmisje online i w TV z tego wydarzenia?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Łukasz Lucky Janik, 28-letni bokser z Jeleniej Góry, i Amerykanin Rico Hoye stoczą zacięty pojedynek. Dla obydwu zawodników nie będzie to łatwa walka - mają na koncie podobne sukcesy. Gdzie oglądać walkę Janik - Hoye w TV i online? Transmisja głównej walki Wojak Boxing Night w Rzeszowie, 28 czerwca 2014, dostępna będzie w Polsacie i Polsacie Sport. Początek o godzinie 19.00.

>>> Eric Clapton w Polsce - setlista. Co zagra podczas koncertu w Oświęcimiu? <<<


Galę Wojak Boxing Night w Rzeszowie swoja obecnością uświetnią sztandarowi bokserzy grupy Knockout Promotion: Artur Szpilka, Paweł Kołodziej i Krzysztof "Diablo” Włodarczyk.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Bez muzyki nie ma imprezy! – poznaj nową, limitowaną kolekcję FREKVENS od IKEA

  2020-01-29
  Świetne imprezy mogą odbywać się również w domu! Dzięki kolekcji FREKVENS od IKEA, stworzonej we współpracy z teenage engineering, każda domówka będzie niezapomniana! Muzyczna seria będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2020 r.
 • BMG publikuje nowe utwory w streamingu z nadchodzących wznowień DIO

  2020-01-29
  Angry Machines, Magica, Killing the Dragon i Master of the Moon dostępne będą od 20 marca 2020 r.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • KULT Akustik 2020 - bilety, miasta, daty trasy koncertowej

  2020-01-29
  Kult poinformował fanów o terminach koncertów w ramach trasy Kult Akustik 2020! Zespół zaplanował łącznie 14 koncertów w 11 polskich miastach. Trasa rozpocznie się już 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca. Bilety na wszystkie koncerty są już dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz