Anna Skalik

10.01.2016 (20:40)

Wielki powrót legend rocka - czyli zespoły, których reaktywacja jest możliwaReaktywacja Guns N' Roses to wielka niespodzianka dla fanów grupy. Które jeszcze ekipy mogą powrócić? Zobacz 7 zespołów, których powrót byłby sensacją!

Guns N' Roses od lat zaprzeczali, że reaktywacja zespołu w klasycznym składzie nie dojdzie do skutku jednak od pewnego czasu plotki o tym przybrały na sile. Wreszcie okazało się, że Gunsi wracają - Axl, Slash i Duff McKagan na jednej scenie. Czyli marzenie się spełniło - częściowo. Jest jednak wiele zespołów, których reaktywacja byłaby wielkim szokiem dla fanów i sporym zaskoczeniem dla rockowego świata. Choć na Ramones nie ma co liczyć z przyczyn oczywistych - trzech członków składu już nie żyje, to już grupy takie jak Pink Floyd czy Led Zeppelin mogłyby  nadal grać. Ze starszych składów, wrócić mogliby też The Kinks. Wielu fanów czeka na powrót The Smashing Pumpkins, a prawdopodobnie jeszcze więcej - na Oasis. Sporo namieszać mogliby autorzy Bitter Sweet Simphony - The Verve. Zespół zaliczył już wielki powrót w 2007 - nagrali nawet nową płytę z hitowym Love Is Noise. I... znów się rozpadli. Na dokładkę wrócić mogliby jeszcze White Stripes. Mogliby - co ich powstrzymuje? Stare zatargi, niechęć, a może za małe pieniądze?

Powrót którego z tych zespołów wywołałby Waszą euforię?:) Którą z grup dorzucilibyście do zestawienia najbardziej wyczekiwanych powrotów?ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz