Dominik Pajewski

17.07.2020 (11:48)

Wiedźmin złożył komputer do gier. Nagranie Henry'ego Cavilla podbija sieć [WIDEO]Henry Cavill dał się poznać fanom komiksów jako Superman, a fanom Wiedźmina jako tytułowy bohater, który został ukazany w dobrze przyjętym serialu Netflixa. Teraz aktor pokazuje, że w temacie gier, również ma dużo do powiedzenia.

Henry Cavill, jest dla miłośników komiksów Supermanem, który bardzo dobrze został przyjęty przez fanów Człowieka ze Stali. Później, aktor został wybrany do roli Wiedźmina, która została świetnie przyjęta przez fanów serii i wygląda na to, że czeka nas drugi sezon serialu. Teraz Henry dał się poznać jako gracz, który potrafi złożyć bardzo dobry komputer gamingowy.

MISIEK KOTERSKI ZAGRA EDWARDA GIERKA! JEST ZDJĘCIE, POKAZUJĄCE, JAK AKTOR PREZENTUJE SIĘ W ROLI

Henry Cavill pokazał, że jest też zapalonym gamerem. Aktor złożył specjalny komputer

Na Instagramie aktora możemy zobaczyć filmik, gdzie widać jak Henry składa gamingowy komputer. Maszyna jest przeznaczona do najnowszych gier, które wymagają dobrego sprzętu do pełnej grywalności. Nagranie oczywiście bije rekordy popularności, co nie dziwi w żadnym stopniu, bo Henry pokazuje, że jest geekowskim spełnieniem marzeń w każdym aspekcie. Zobaczcie hitowe nagranie aktora:


VAN HALEN NIGDY NIE RUSZĄ JUŻ W TRASĘ? TAK TWIERDZI DAVID LEE ROTH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz