Dominik Pajewski

23.01.2020 (13:39)

Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w gręElon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.

Elon Musk potrafi zaskoczyć każdego i to dosłownie. Niedawno ekscentryczny miliarder ogłosił, że chce wysłać do 2050 roku milion ludzi na Marsa, a teraz zapytał użytkowników Tesli, czy chcieliby pograć we wnętrzu samochodu w Wiedźmina.

WIEDŹMIN Z NAJDZIWNIEJSZĄ OKŁADKĄ W HISTORII. TAKIEGO MICHAŁA ŻEBROWSKIEGO NIE ZNACIEWiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

Musk zrobił ankietę na Twitterze, w której zapytał czy posiadacze Tesli, chcieliby mieć możliwość pogrania w Wiedźmina we wnętrzu auta. Jest to możliwe, ponieważ Tesla posiada bogate wyposażenie, dzięki czemu można zrobić tam wiele, dość niekonwencjonalnych rzeczy. Jak podkreśla Elon Musk, w Tesli można juz oglądać serial Wiedźmin, który zostal zrobiony dla Netflixa.

FAN AC/DC, POSKŁADAŁ ODGŁOSY SWOJEGO DZIECKA TAK, ŻE BRZMIĄ JAK 'THUNDERSTRUCK'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz