Anna Dziełak

29.11.2019 (14:47)

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Tak rozwiniętej historii się nie spodziewaliście!Wiedźmin Netflixa jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali 2019 roku. Jego premiera będzie miała miejsce 20 grudnia. Już niebawem fani Andrzeja Sapkowskiego będą mogli zobaczyć upragnioną ekranizację. Czy spełni ona ich oczekiwania? W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje. Okazuje się, że Polacy mogą być rozczarowani - tym, że nie będzie na co narzekać! 

Andrzej Sapkowski jest literackim ojcem Reynevana i Geralta z Rivii. O ile o pierwszym z nich słyszeli tylko wierni czytelnicy jego powieści, tak Wiedźmina poznali już wszyscy miłośnicy gier stworzonych przez CD Projekt. Już 20 grudnia na platformie Netflix swoją premierę będzie miał serial The Witcher, który przybliży postać Białego Wilka kolejnym fanom fantastyki z całego świata. Zobaczyć będziemy mogli ekranizację kilku opowiadań, które wprowadzą nas w pierwszym sezonie w niezwykły świat znany z kart powieści. Prócz tytułowego Wiedźmina pojawiają się również niezwykli bohaterowie - księżniczka Cirilla, bard Jaskier i czarodziejka Yennefer. Historia tej ostatniej zostanie rozbudowana o szczegóły, których do tej pory nie znali fani Sapkowskiego! Będą jednak w dużej mierze szczegółowo zgodne ze znanymi nam wizjami, jakie miała jedna z najpiękniejszych czarodziejek. W internecie pojawiają się już pierwsze recenzje odcinków. Co zdradzają? Czy będziemy rozczarowani, czy raczej zachwyceni?

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Co już wiemy? 

Pierwsi recenzenci obejrzeli już pięć odcinków serialu. Nie mogą jeszcze w pełni przedstawić swoich opinii, jednak w sieci pojawiają się pierwsze krótkie informacje, jakimi mogą się dzielić. Henry Cavill zyskał spore uznanie oglądających. Zachwyca zarówno jego gra aktorska, jak i udział w scenach walki. Jaskier przypomina idealnie znaną nam z książek Sapkowskiego postać barda. Anya Chalotra, która wcieliła się w Yennefer chwalona jest za grę aktorską. Serial ma również być jedną z brutalniejszych produkcji Netflixa, a porównanie do Gry o Tron nie jest chybione!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz