Anna Dziełak

29.11.2019 (14:47)

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Tak rozwiniętej historii się nie spodziewaliście!Wiedźmin Netflixa jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali 2019 roku. Jego premiera będzie miała miejsce 20 grudnia. Już niebawem fani Andrzeja Sapkowskiego będą mogli zobaczyć upragnioną ekranizację. Czy spełni ona ich oczekiwania? W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje. Okazuje się, że Polacy mogą być rozczarowani - tym, że nie będzie na co narzekać! 

Andrzej Sapkowski jest literackim ojcem Reynevana i Geralta z Rivii. O ile o pierwszym z nich słyszeli tylko wierni czytelnicy jego powieści, tak Wiedźmina poznali już wszyscy miłośnicy gier stworzonych przez CD Projekt. Już 20 grudnia na platformie Netflix swoją premierę będzie miał serial The Witcher, który przybliży postać Białego Wilka kolejnym fanom fantastyki z całego świata. Zobaczyć będziemy mogli ekranizację kilku opowiadań, które wprowadzą nas w pierwszym sezonie w niezwykły świat znany z kart powieści. Prócz tytułowego Wiedźmina pojawiają się również niezwykli bohaterowie - księżniczka Cirilla, bard Jaskier i czarodziejka Yennefer. Historia tej ostatniej zostanie rozbudowana o szczegóły, których do tej pory nie znali fani Sapkowskiego! Będą jednak w dużej mierze szczegółowo zgodne ze znanymi nam wizjami, jakie miała jedna z najpiękniejszych czarodziejek. W internecie pojawiają się już pierwsze recenzje odcinków. Co zdradzają? Czy będziemy rozczarowani, czy raczej zachwyceni?

Pół Wieku Poezji Później - fanowski film w świecie Wiedźmina zapiera dech! [RECENZJA

Wiedźmin Netflixa - pierwsze recenzje. Co już wiemy? 

Pierwsi recenzenci obejrzeli już pięć odcinków serialu. Nie mogą jeszcze w pełni przedstawić swoich opinii, jednak w sieci pojawiają się pierwsze krótkie informacje, jakimi mogą się dzielić. Henry Cavill zyskał spore uznanie oglądających. Zachwyca zarówno jego gra aktorska, jak i udział w scenach walki. Jaskier przypomina idealnie znaną nam z książek Sapkowskiego postać barda. Anya Chalotra, która wcieliła się w Yennefer chwalona jest za grę aktorską. Serial ma również być jedną z brutalniejszych produkcji Netflixa, a porównanie do Gry o Tron nie jest chybione!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz