Anna Dziełak

09.09.2019 (11:57)

Wiedźmin Netflixa - dawny Geralt z Rivii będzie tłumaczył dla nas serial?Wiedźmin Netflixa jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Ekranizacja cyklu Andrzeja Sapkowskiego szczególne emocje budzi w Polsce. Netflix przygotował niespodziankę dla fanów polskiego serialu, który powstał kilka lat temu na podstawie opowiadań. Będziecie zachwyceni! 

Opowiadania Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie z Rivii, jego przyjaciołach i przybranej córce, pierwszej adaptacji doczekały się w 2001 roku. W serialu wystąpili między innymi Michał Żebrowski, Zbigniew Zamachowski i Grażyna Wolszczak. To właśnie pierwszy z wymienionych wcielił się w rolę tytułowego zabójcy potworów. Może się jednak okazać, że to nie po raz ostatni usłyszy jego głos jako Gerlata! 


Wiedźmin Netflixa - Michał Żebrowski znów jako Geralt z Rivii?

W sieci pojawił się zwiastun trailera produkcji Netflixa z polskim lektorem. Zobaczyć możemy go na YouTubie, a opatrzony jest komentarzem: 

'Oficjalny zwiastun z polskim lektorem, który był dostępny przez kilkanaście godzin na stronie Netflixa, po czym został usunięty. Nie jest to żaden projekt fanowski, jak napisało większość portali filmowych.'

Lektorem został niesamowity Michał Żebrowski. Ta wersja spodobał się niemal wszystkim fanom. Niektórzy uważają jednak, że dobrze w roli czytającego spisałby się jeszcze inny polski Wiedźmin - Jacek Rozenek, który swojego głosu użyczał Geraltowi z Rivii przez trzy gry. Trzecim głosem słynnego zabójcy potworów jest Krzysztof Banaszyk. Aktora usłyszeć możemy w audiobookach nagranych przez wydawnictwo Fonopolis. Wystąpił również w dwóch grach z cyklu The Witcher jako kapitan Niebieskich Pasów Vernon Roche. 

Czy jeden z nich zostanie lektorem całego serialu Netflixa? Póki co nie ma na ten temat oficjalnej informacji. Z pewnością byłaby to jednak wyjątkowa niespodzianka i ukłon w stronę polskich fanów sagi. Zwiastun z Michałem Żebrowskim w roli lektora, możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Slipknot w wersji na wiolonczele. Tak brzmi wyjątkowy cover [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • Polacy zgasili ogień dźwiękiem! Oto nowy wynalazek z Politechniki Świętokrzyskiej

  2020-06-04
  Mówi się, że Polak potrafi, a gdy spojrzymy na fakt, że nasi rodacy potrafią zrobić różne rzeczy, to chyba nie dziwi to, że zgasili ogień dźwiękiem!
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz