Dominik Pajewski

15.05.2020 (14:46)

Wiedźmin 3 za darmo - gdzie legalnie pobrać kultową grę bez opłat?Wiedźmin 3 za darmo? Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w sieci, co oczywiście mocno ożywiło dyskusję wśród fanów i miłośników gier. Czy faktycznie gra będzie za darmo do pobrania?

Wiedźmin 3 za darmo? Informacja mocno elektryzująca, która pojawiła się jakiś czas temu w sieci i wywołała wiele dyskusji. Czy faktycznie, będzie można pobrać za darmo hit oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego? Oto, co można znaleźć w sieci na temat darmowej wersji Wiedźmina.
 

Wiedźmin 3 za darmo, do pobrania. Czy będzie można, zagrać w kultową grę bez opłat?

Epic Games Store, niedawno udostępnili bez opłat GTA 5, co mocno ucieszyło fanów. W sumie nic dziwnego, gra jest ogólnoświatowym fenomenem, także taka niespodzianka, ucieszyła każdego zapalonego gracza. Teraz pojawiły się plotki, że za darmo ma zostać udostępniony Wiedźmin 3 i to z dodatkami ''Serca z Kamienia'' oraz ''Krew i Wino''.

DOM Z PAPIERU - GWIAZDY SERIALU ODPOWIEDZIAŁY NA PYTANIA FANÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

Kiedy Wiedźmin 3 miałaby się pojawić w sieci za darmo? Według informacji, kolejna gra ma pojawić się za darmo na Epic Games Store 21 maja o godzinie 17:00. Czy będzie to faktycznie Wiedźmin 3 z dodatkami? Tego dowiemy się dopiero w dniu ogłoszenia kolejnej gry, która później będzie dostępna przez tydzień do ściągnięcia za darmo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz