Dominik Pajewski

26.02.2020 (13:43)

Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?

Wiedźmin w wersji Netflixa jest prawdziwym hitem, który został całkiem dobrze przyjęty przez widzów i fanów. Kwestią czasu jest to, kiedy dostaniemy drugi sezon serialu, jednak więcej jest pytań niż odpowiedzi. Wiadomo, proces produkcji tego typu jest szeroko zakrojony i nie trwa krótko. Oczywiście, pojawiają się już pytania co do fabuły i obsady, a co najczęstsze, czy w produkcji pojawią się Polacy?

MIASTECZKO TWIN PEAKS - 30 LAT TEMU PO RAZ PIERWSZY ZADALIŚMY SOBIE PYTANIE: KTO ZABIŁ LAURĘ PALMER?Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

Bagiński wspominał już w grudniu 2019, wspomniał w rozmowie z PAP Life:

Sprawdzamy różne opcje. Może Polacy zagrają.

Onet.pl postanowił ponownie zapytać Bagińskiego o temat Polaków w obsadzie, na co ten odparł:

To jest dopiero pierwsze ogłoszenie. Jest przecież więcej ról w drugim sezonie. Ale niestety żadnych nazwisk, ani nawet narodowości, ponad to, co zostało już ogłoszone nie mogę podawać.

Czy zobaczymy naszych rodaków w produkcji? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak warto uzbroić się w cierpliwość.

DLACZEGO SOAD NIE MOGĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA? JOHN DOLMAYAN TŁUMACZY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz