Alicja Wójcik

21.02.2020 (15:47)

Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden PolakOkazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.

 Wiedźmin - kim jest polski aktor, który zagrał w serialu? Jak zapewne kojarzą fani produkcji, Maciej Musiał otrzymał rolę Sir Lazlo, która to postać została napisana specjalnie na potrzeby serialu - nie występuje ona w książce. Inny Polak, który także znalazł się na planie Wiedźmina, otrzymał co prawda mniejszą rolę, jednak nadal znaczącą.

Wiedźmin - kim jest polski aktor, który zagrał w serialu?

Oprócz Macieja Musiała takim osiągnięciem może pochwalić się Marcin Czarnik, Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Wykładowca Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Czarnik ma na koncie naprawdę imponującą filmografię, w której znalazły się takie filmy jak Drogówka, Artyści, Rewers czy też nagrodzony Oscarem Syn Szawła.

BŁĄD W WIEDŹMINIE. NETFLIX ZAPOWIADA ZMIANĘ W DRUGIM SEZONIE

Czarnik w Wiedźminie wcielił się w postać maga-zabójcy. Mimo że widzom serialu nie było dane go usłyszeć, postać, którą wykreował zdecydowanie zapada w pamięć. Czarnik jest jednym z polskich aktorów, którzy zdecydowanie mają szansę na międzynarodową karierę. Z węgierskim reżyserem László Nemesem współpracował już nie tylko przy Synu Szawła, ale także filmie Schyłek dnia. Niebawem zobaczymy go także w filmie Mistrz o legendarnym pięściarzu Tadeuszu Pietrzykowskim.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz