Dominik Pajewski

21.05.2020 (12:19)

Wiedźmin - bestiariusz. Netflix wypuścił specjalny film o potworach z serialu [WIDEO]Wiedźmin w wersji Netflixa, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony fanów i krytyków. W produkcji pojawia się wiele różnych stworzeń, które są nieodłączną częścią świata serialu. Nie wszyscy jednak wiedzą, jakie nazwy noszą stworzenia na ekranie, dlatego powstał specjalny bestiariusz.

Gdy Netflix zapowiedział serial ''Wiedźmin'', wiele osób się cieszyło, ale też miało obawy. Na szczęście, produkcja wyszła solidnie i przypadła do gustu nawet największym sceptykom. Wcielający się w Geralta, Henry Cavill również spełnił oczekiwania fanów, pokazując inne oblicze znanej postaci. Oczywiście, na ekranie oprócz aktorów, pojawia się wiele stworzeń, które dla mniej zaangażowanych fanów, mogą być czymś nowym i często nieznanym. 

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''Wiedźmin - bestiariusz. Netflix wypuścił specjalny film o potworach z serialu

Oglądając Wiedźmina w wersji Netflixa, można zobaczyć na ekranie wiele stworzeń, które dla mniej zaznajomionych fanów, mogą być dziwnym zjawiskiem. Dla wszystkich, którzy wkraczają w świat Wiedźmina, Netflix udostępnił specjalny bestiariusz. Można z niego dowiedzieć się coś na temat stworzeń, które pojawiają się w serialu, dzięki czemu wiele rzeczy staje się bardziej zrozumiałych. Zobaczcie, czego można się dowiedzieć ze specjalnego filmu Netflixa:FACET UMYŁ DREDY PO 10 LATACH! WIDOK PODCZAS CZYSZCZENIA BYŁ OKROPNY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz