Dominik Pajewski

28.02.2020 (13:48)

Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzuciliKażdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.

Promocje to dobra rzecz i wiadomo, że każdy z nas szuka okazji, by jak najtaniej kupić coś, o czym dawno temu marzyliśmy, lub zbieraliśmy na to pieniądze. Niestety, czasami lepiej nie mówić, że coś jest ,,za darmo'', bo inaczej robi się bardzo dziwnie i nieprzyjemnie.

AQUAMAN JAKO OZZY OSBOURNE. JASON MAMOA WYSTĄPI W NOWYM KLIPIE OZZY'EGO


Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

Na otwarcie Castoramy we Włocławku, ogłoszono, że rozdawane będą darmowe wiadra. Nie jakieś specjalne wiadra, tylko takie plastikowe z logiem Castoramy, czyli najprościej mówiąc, nic nadzwyczajnego. Okazuje się jednak, że dla Polaków słowo ,,darmowe'', jest niczym hasło-klucz, które otwiera drzwi pazerności. Wszystko zostało oczywiście nagrane i stało się nowym symbolem pazerności.

DZIELNICA CZERWONYCH LATARNII ZNIKNIE Z AMSTERDAMU? TEGO CHCE BURMISTRZ MIASTA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz