16.11.2013 (06:00)

White Lies w Polsce: wyjątkowa oprawa koncertów [2013, BILETY, POZNAŃ, WARSZAWA]Wyjątkowe światła i specjalna scenografia - między innymi takie atrakcje na koncerty w Polsce przygotowuje grupa White Lies. Zespół wystąpi w najbliższym tygodniu w Poznaniu i Warszawie.

White Lies zagrają 19 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz dzień później, 20 listopada, w warszawskiej Stodole. Koncerty w Polsce odbędą się w ramach największej trasy w karierze zespołu.
 
Formacja White Lies przyjeżdża do Polski ze specjalną produkcją: wyjątkowymi światłami, ogromnymi ekranami i specjalnie przygotowaną scenografią. "Koncerty arenowe w klubach" - tak można określić najnowszą propozycję formacji live. Jej cechy to niezwykły produkcyjny rozmach, ale i możliwość bliskiego kontaktu z muzykami. W roli suportu White Lies w Polsce wystąpi kalifornijska grupa In The Valley Below. Przypomnijmy, że White Lies przyjeżdżają do Polski w ramach promocji swojego najnowszego krążka - „Big TV”.

Rozpiska godzinowa koncertów White Lies prezentuje się następująco:

18:30 otwarcie drzwi
20:00 In The Valley Below
21:00 White Lies

Bilety wciąż jeszcze dostępne są w stałych punktach sprzedaży. Można je będzie również kupić bezpośrednio przed każdym z koncertów na bramce.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień metalowca 2020: najlepsze memy i kawały

  2020-03-29
  Dzień Metalowca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia. Długie włosy, mocna muza i pogo, to coś bez czego fan metalu nie może żyć. Sprawdźcie najlepsze memy z okazji Dnia Metalowca 2020.
 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Kompozytor odszedł w wieku 86 lat

  2020-03-29
  Krzysztof Penderecji nie żyje. O śmierci kompozytora poinformowało radio Kraków. Artysta odszedł w niedzielę 29.03, a jego śmierć potwierdziła rodzina.
 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz