31.07.2013 (19:00)

White Lies ujawniają kolejny fragment nowej płyty - posłuchaj "Change" [2013, ALBUM]Grupa White Lies przygotowuje się do premiery nowej płyty. Krążek "Big TV" ukaże się w połowie sierpnia, a muzycy ujawnili właśnie kolejny utwór z tego albumu: "Change".

White Lies pracowali nad płytą "Big TV" na początku roku w studiu w Brukseli. Album wyprodukował Ed Buller znany ze współpracy między innymi z zespołem Suede. Polska premiera płyty "Big TV" odbędzie się 13 sierpnia. Krążek promuje znany z anteny EskiROCK kawałek "Getting Even", oficjalnym pierwszym singlem jest ujawniony właśnie kawałek "There Goes Our Love Again".

White Lies zadebiutowali w 2009 roku znakomicie przyjęta płytą "To Lose My Life". Album zadebiutował na 1. miejscu UK Album Chart. Ich charakterystyczny styl - mroczne, ale melodyjne piosenki z refleksyjnymi tekstami przysporzyły zespołowi wielu fanów w Polsce. Druga płyta Brytyjczyków - "Ritual" ugruntowała ich pozycję jednego z najciekawszych zespołów rockowych młodego pokolenia. White Lies regularnie koncertują w Polsce - wystąpili już na wszystkich najważniejszych festiwalach, a także na kilku wyprzedanych koncertach klubowych. Zespól już jesienią ponownie zawita do naszego kraju.

Tracklista White Lies "Big TV":

Big TV
There Goes Our Love Again
Space i
First Time Caller
Mother Tongue
Getting Even
Change
Be Your Man
Space ii
Tricky To Love
Heaven Wait
Goldmine
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Hopper jednak przeżył? Zdjęcie z planu 'Stranger Things 4' zdradzają kilka rzeczy

  2019-10-17
  Trzeci sezon Stranger Things okazał się niesamowitym sukcesem, jednak nic nie było wiadomo na temat 4. odsłony.W końcu Netflix ujawnił szczegóły i wiemy, że doczekamy się kolejnej odsłony przygód dzieciaków z Hawkins. Co ciekawe, ze zdjęć z planu wynika, że prawdopodobnie powróci Hopper!
 • Billie Eilish pojawiła się w koszulkach trzech wykonawców metalowych na raz. Środowiko rockowe popiera

  2019-10-17
  O Billie Eilish mówi się coraz więcej i coraz głośniej, nawet w środowisku rockowym. Wokalistka podbija listy przebojów,gra dla tysięcy osób i zaskakuje stylizacjami. Ostatnio, można było zobaczyć Billie w koszulce, która połączyła motywy trojga różnych wykonawców.
 • LOT wspiera studentów: weź udział w konkursie, wygraj płatny staż, bilety lotnicze i 10 000 zł

  2019-10-17
  Latanie samolotem od dawna nie jest już tylko podróżą, to także coś więcej. Podróże lotnicze inspirują i potrafią często wyzwolić ducha kreatywności, zwłaszcza u młodych ludzi.
 • BUKOVSKY - Tramwaje. Oto debiutancki singiel

  2019-10-17
  Mariusz Bukowski (Bukovsky), nastoletni głos zespołów gliwickiej sceny alternatywnej porzucił na lata śpiewanie, na rzecz poświęcenia się walce z przestępczością, a potem pomocy prawnej społeczeństwu.
 • 22-latek za granie w Football Manager, dostał pracę w klubie piłkarskim

  2019-10-16
  Z pewnością, wiele razy od rodziców słyszeliście, że od tych gier to nic dobrego nie będzie, a pracy to już w ogóle. Pewien gość, który świetnie radził sobie w Football Managerze, dostał pracę w klubie piłkarskim i to dzięki wynikom w grze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz