31.07.2013 (19:00)

White Lies ujawniają kolejny fragment nowej płyty - posłuchaj "Change" [2013, ALBUM]Grupa White Lies przygotowuje się do premiery nowej płyty. Krążek "Big TV" ukaże się w połowie sierpnia, a muzycy ujawnili właśnie kolejny utwór z tego albumu: "Change".

White Lies pracowali nad płytą "Big TV" na początku roku w studiu w Brukseli. Album wyprodukował Ed Buller znany ze współpracy między innymi z zespołem Suede. Polska premiera płyty "Big TV" odbędzie się 13 sierpnia. Krążek promuje znany z anteny EskiROCK kawałek "Getting Even", oficjalnym pierwszym singlem jest ujawniony właśnie kawałek "There Goes Our Love Again".

White Lies zadebiutowali w 2009 roku znakomicie przyjęta płytą "To Lose My Life". Album zadebiutował na 1. miejscu UK Album Chart. Ich charakterystyczny styl - mroczne, ale melodyjne piosenki z refleksyjnymi tekstami przysporzyły zespołowi wielu fanów w Polsce. Druga płyta Brytyjczyków - "Ritual" ugruntowała ich pozycję jednego z najciekawszych zespołów rockowych młodego pokolenia. White Lies regularnie koncertują w Polsce - wystąpili już na wszystkich najważniejszych festiwalach, a także na kilku wyprzedanych koncertach klubowych. Zespól już jesienią ponownie zawita do naszego kraju.

Tracklista White Lies "Big TV":

Big TV
There Goes Our Love Again
Space i
First Time Caller
Mother Tongue
Getting Even
Change
Be Your Man
Space ii
Tricky To Love
Heaven Wait
Goldmine
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Świetliki - „Nie otwieraj nikomu”. Nowy singiel zespołu

  2020-03-31
  W tym trudnym dla wszystkich czasie, zespół Świetliki powraca z nowym singlem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-03-31
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w Szwajcarii

  2020-03-31
  Ozzy Osbourne cały czas przebywa w domu, przestrzegając zaleceń i chroniąc się przed koronawirusem. Artysta miał udać się do Szwajcarii, aby poddać się specjalnej terapii, jednak nie będzie to możliwe.
 • Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiada

  2020-03-31
  Po tym, gdy Slayer udał się na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawia się, kto mógłby zastąpić legendarną grupę? Mówi się często o zespole Lamb Of God, co o tym myślą muzycy zespołu?
 • Słynny, wkurzony dzieciak z Niemiec został raperem!

  2020-03-31
  Tego dzieciaka pamiętają wszyscy, którzy widzieli jak rozwijał się internet, a jeśli ktoś był graczem, to tym bardziej wie o co chodzi. Okazuje się, że nadpobudliwy chłopak poszedł w muzykę i złapał pełny dystans do słynnego nagrania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz