04.06.2013 (15:00)

White Lies "Big TV" - nowy album już w sierpniu! [2013, VIDEO, PŁYTA]White Lies zapowiadają nową płytę! Brytyjskie trio wróci ze świeżym materiałem w sierpniu. Album będzie nosić tytuł "Big TV".

"Big TV" będzie trzecią płytą w dorobku brytyjskiej formacji. Grupa White Lies pracowała nad tym krążkiem na początku roku w studiu w Brukseli. Album wyprodukował Ed Buller znany ze współpracy między innymi z zespołem Suede.

Polska premiera płyty "Big TV" odbędzie się 13 sierpnia. Krążek promuje znany z anteny EskiROCK kawałek "Getting Even". Oficjalnym singlem będzie "There Goes Our Love Again", tę piosenkę poznamy w sierpniu.

White Lies zadebiutowali w 2009 roku znakomicie przyjęta płytą "To Lose My Life". Album zadebiutował na 1. miejscu UK Album Chart. Ich charakterystyczny styl - mroczne, ale melodyjne piosenki z refleksyjnymi tekstami przysporzyły zespołowi wielu fanów w Polsce. Druga płyta Brytyjczyków - "Ritual" ugruntowała ich pozycję jednego z najciekawszych zespołów rockowych młodego pokolenia. White Lies regularnie koncertują w Polsce - wystąpili już na wszystkich najważniejszych festiwalach, a także na kilku wyprzedanych koncertach klubowych. Zespól już jesienią ponownie zawita do naszego kraju.

White Lies tworzą: Harry McVeigh (wokal / gitara), Charles Cave (bas), Jack Brown (perkusja).

Tracklista White Lies "Big TV":

Big TV
There Goes Our Love Again
Space i
First Time Caller
Mother Tongue
Getting Even
Change
Be Your Man
Space ii
Tricky To Love
Heaven Wait
Goldmine
 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-02-17
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Muzycy System Of A Down nagrali cover Davida Bowiego. Serj Tankian pojawił się na wokalu

  2020-02-17
  Status System Of A Down nie zmienia się od lat i na nowy album nie ma raczej co liczyć. W tym czasie, artyści angażują się w swoje solowe projekty, a jednym z nich jest These Grey Men Johna Dolmayana, gdzie pojawił się gościnnie Serj Tankian.
 • Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

  2020-02-17
  Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?
 • Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

  2020-02-17
  Ceny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.
 • P.O.D. w Warszawie 2020 - BILETY i DATA koncertu

  2020-02-17
  P.O.D. wracają do koncert, by zagrać jedyny raz w Warszawie. Gdzie wystąpi zespół, jaka jest cena biletów? Wszystkie informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath udzieliła wywiadu. Co robi obecnie?

  2020-02-17
  Niedawno debiutancki album Black Sabbath obchodził 50. urodziny. Była to świetna okazja do tego, by powspominać czasy nagrań płyty oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Ujawniono również, co robi obecnie tajemnicza kobieta z okładki albumu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz