Dominik Pajewski

21.11.2019 (14:04)

Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.

Jest kilka numerów w historii rocka, które zna każdy słuchacz i które zapisały się bardzo wyraźnie na w gatunku. Z pewnością, jednym z tego typu kawałków jest 'Welcome to the jungle' z repertuaru Guns N' Roses. Numer przerabiano wiele razy, jednak nigdy chyba aż tak kreatywnie. Anthony Vincent postanowił podjąć się trudnego zadania i przerobić numer GNR na klimat Rammstein, w tym, że w 100% w języku niemieckim.

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

Fani prosili Anthony'ego, aby przerobił numer Gunsów na styl Rammstein, ale z użyciem języka niemieckiego. Wyzwanie zostało przyjęte i dzięki temu powstała jednak z ciekawszych przeróbek wielkiego hitu zespołu. Posłuchajcie, jak wypada 'Welcome to the Jungle' po niemiecku:CZY JOKER 2 W OGÓLE POWSTANIE? CO WIEMY O EWENTUALNEJ KONTYNUACJI WIELKIEGO HITU?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

  2019-12-16
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Po 10 latach, John Frusiante wraca do Red Hot Chili Peppers!

  2019-12-16
  Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusiante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.
 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz