22.11.2013 (13:00)

Weekend z Muńkiem Staszczykiem w EsceROCKGwiazdą tego weekendu w EsceROCK będzie Muniek Staszczyk. Artysta opowie między innymi o swoim 50- leciu. Na słuchaczy czekają bilety na specjalny, jubileuszowy koncert!

Muniek, lider i wokalista T.LOVE przyszedł na świat w Częstochowie, skąd przeniósł się po ukończeniu IV Liceum Ogólnokształcącego do stolicy. Tam ukończył studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. T.LOVE (początkowo Teenage Love Alternative) nagrał ponad dwadzieścia albumów studyjnych i koncertowych. Ostatnie dwupłytowe wydawnictwo, zatytułowane „Old is Gold” błyskawicznie zyskało status Złotej Płyty.

Charakterystyczny głos i charyzma Muńka Staszczyka sprawiają, że zespół wciąż nie traci na popularności. Obchodzone przez niego, w warszawskiej Stodole 50. urodziny będą doskonałą okazją dla wszystkich fanów, by oddać hołd temu niezwykłemu artyście. Koncert uświetnią wspaniali goście: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet oraz Titus (Acid Drinkers)!

Stanisława Celińska to wybitna aktorka filmowa i teatralna z warszawskimi korzeniami. Występowała między innymi na deskach teatrów: Współczesnego, Dramatycznego, Studio, Kwadrat i Nowego, gdzie możemy ją aktualnie podziwiać w bieżącym repertuarze. W roku 2013, w ramach współpracy z aranżerem i pianistą Bartkiem Wąsikiem oraz jego zespołem Royal String Quartet, nagrała niezwykłą płytę pod tytułem "Nowa Warszawa", na której znaleźć możemy oryginalne, klimatyczne aranżacje doskonale znanych utworów poświęconych stolicy – m.in. „Warszawę” zespołu T.LOVE.

Bartek Wąsik to pianista i aranżer. Jest członkiem Lutosławski Piano Duo, z którym od lat odnosi sukcesy i koncertuje na całym świecie. Jest również założycielem i członkiem zespołu Kwadrofonik – wyjątkowego na scenie polskiej kwartetu fortepianowo-perkusyjnego, z którym od momentu spektakularnego zwycięstwa na 9. Festiwalu Nowa Tradycja (Grand Prix, Nagroda Publiczności, Nagroda Prezydenta Warszawy), występował m.in. w nowojorskiej Carnegie Hall czy Filharmonii Berlińskiej, a także w Japonii, Chinach, Brazylii, Izraelu oraz większości krajów Europy.

Royal String Quartet to dziś jeden z najbardziej dynamicznych kwartetów smyczkowych na świecie. Zbiera entuzjastyczne recenzje dzięki interpretacjom klasyki, przyczynia się też do odkrywania mniej znanej w świecie muzyki polskiej.

Tomasz Pukacki, szerzej znany jako Titus, to przede wszystkim lider, wokalista i basista heavymetalowego zespołu Acid Drinkers. Ostatnim z jego licznych, dodatkowych projektów jest zespół Anti Tunk Nun, będący efektem współpracy nawiązanej w 2011 roku z 14- letnim wówczas gitarzystą.

Jako support wystąpi zespół Magnificent Muttley - sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na Fesitwalu w Jarocinie, oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza "Border Breaker" dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę. Ich muzyka to ostre gitarowe riffy, melodyjne wokale oraz dużo improwizacji.

T.LOVE
MUNIEK 50
– KONCERT URODZINOWY
GOŚCIE SPECJALNI: Stanisława Celińska, Bartek Wąsik & Royal String Quartet, Titus (Acid Drinkers) Support: Magnificent Muttley

30 listopada 2013 Klub Stodoła, Warszawa 

Bilety w cenie: 50 PLN - przedsprzedaż oraz 60 PLN w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz