17.01.2014 (19:00)

Weekend z grupą Manic Street Preachers w EsceROCKManic Street Preachers - to gwiazda tego weekendu w EsceROCK. Muzycy opowiedzą między innymi  o nowej płycie Manic Street Preachers, która ukaże się jeszcze w 2014 roku.

 

Nowa płyta Manic Street Preachers "Futurology" ma się ukazać w pierwszej połowie tego roku. Na sklepowe półki trafi druga część materiału zarejestrowanego w tym czasie, kiedy zespół pracował również nad ostatnim krążkiem "Rewind The Film".
 
Przypomnijmy, że nowe utwory Manic Street Preachers na albumie "Rewind The Film" są refleksyjne, stawiające bardziej na dobre melodie niż nowoczesne produkcje. Sam tytułowy kawałek "Rewind The Film" to ponad 6- minutowy "soundtrack do nieistniejącego filmu", z unoszącym się nad nim głosem Jamesa Deana Bradfielda i gościnnie - Richarda Hawley'a. Nagrywany w Cardiff i Berlinie (po raz pierwszy) album "Rewind The Film" zawiera 12 utworów. 

Tracklista Manic Street Preachers "Rewind The Film":

This Sullen Welsh Heart
Show Me The Wonder
Rewind The Film
Builder of Routines
4 Lonely Roads (I Miss The) Tokyo Skyline
Anthem For A Lost Cause
As Holy As The Soil (That Buries Your Skin) 3 Ways To See Despair
Running Out Of Fantasy
Manorbier
30 Year War 

Muzycy Manic Street Preachers zapowiadają, że nowa płyta ukaże się w okolicach maja 2014 roku. Album ma być bardziej energetyczny i dynamiczny niż krążek "Rewind The Film". Między innymi o nowej płycie, muzycznych idolach, złotych czasach rockandrolla, a także o tym, dlaczego nie warto przejmować się krytyką - muzycy Manic Street Preachers opowiedzą już w ten weekend w EsceROCK.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz