17.01.2014 (19:00)

Weekend z grupą Manic Street Preachers w EsceROCKManic Street Preachers - to gwiazda tego weekendu w EsceROCK. Muzycy opowiedzą między innymi  o nowej płycie Manic Street Preachers, która ukaże się jeszcze w 2014 roku.

 

Nowa płyta Manic Street Preachers "Futurology" ma się ukazać w pierwszej połowie tego roku. Na sklepowe półki trafi druga część materiału zarejestrowanego w tym czasie, kiedy zespół pracował również nad ostatnim krążkiem "Rewind The Film".
 
Przypomnijmy, że nowe utwory Manic Street Preachers na albumie "Rewind The Film" są refleksyjne, stawiające bardziej na dobre melodie niż nowoczesne produkcje. Sam tytułowy kawałek "Rewind The Film" to ponad 6- minutowy "soundtrack do nieistniejącego filmu", z unoszącym się nad nim głosem Jamesa Deana Bradfielda i gościnnie - Richarda Hawley'a. Nagrywany w Cardiff i Berlinie (po raz pierwszy) album "Rewind The Film" zawiera 12 utworów. 

Tracklista Manic Street Preachers "Rewind The Film":

This Sullen Welsh Heart
Show Me The Wonder
Rewind The Film
Builder of Routines
4 Lonely Roads (I Miss The) Tokyo Skyline
Anthem For A Lost Cause
As Holy As The Soil (That Buries Your Skin) 3 Ways To See Despair
Running Out Of Fantasy
Manorbier
30 Year War 

Muzycy Manic Street Preachers zapowiadają, że nowa płyta ukaże się w okolicach maja 2014 roku. Album ma być bardziej energetyczny i dynamiczny niż krążek "Rewind The Film". Między innymi o nowej płycie, muzycznych idolach, złotych czasach rockandrolla, a także o tym, dlaczego nie warto przejmować się krytyką - muzycy Manic Street Preachers opowiedzą już w ten weekend w EsceROCK.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz