17.01.2014 (19:00)

Weekend z grupą Manic Street Preachers w EsceROCKManic Street Preachers - to gwiazda tego weekendu w EsceROCK. Muzycy opowiedzą między innymi  o nowej płycie Manic Street Preachers, która ukaże się jeszcze w 2014 roku.

 

Nowa płyta Manic Street Preachers "Futurology" ma się ukazać w pierwszej połowie tego roku. Na sklepowe półki trafi druga część materiału zarejestrowanego w tym czasie, kiedy zespół pracował również nad ostatnim krążkiem "Rewind The Film".
 
Przypomnijmy, że nowe utwory Manic Street Preachers na albumie "Rewind The Film" są refleksyjne, stawiające bardziej na dobre melodie niż nowoczesne produkcje. Sam tytułowy kawałek "Rewind The Film" to ponad 6- minutowy "soundtrack do nieistniejącego filmu", z unoszącym się nad nim głosem Jamesa Deana Bradfielda i gościnnie - Richarda Hawley'a. Nagrywany w Cardiff i Berlinie (po raz pierwszy) album "Rewind The Film" zawiera 12 utworów. 

Tracklista Manic Street Preachers "Rewind The Film":

This Sullen Welsh Heart
Show Me The Wonder
Rewind The Film
Builder of Routines
4 Lonely Roads (I Miss The) Tokyo Skyline
Anthem For A Lost Cause
As Holy As The Soil (That Buries Your Skin) 3 Ways To See Despair
Running Out Of Fantasy
Manorbier
30 Year War 

Muzycy Manic Street Preachers zapowiadają, że nowa płyta ukaże się w okolicach maja 2014 roku. Album ma być bardziej energetyczny i dynamiczny niż krążek "Rewind The Film". Między innymi o nowej płycie, muzycznych idolach, złotych czasach rockandrolla, a także o tym, dlaczego nie warto przejmować się krytyką - muzycy Manic Street Preachers opowiedzą już w ten weekend w EsceROCK.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz