Dominik Pajewski

15.09.2020 (14:37)

Weekend Rycerski 19-20.09.2020 w Parku Rozrywki JulinekMoc atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. 

Wszyscy Mali Rycerze zmierzą się w wielkim turnieju rycerskim, odbędą trening łuczniczy, sprawdzą celność rzucając butem giermka, a także przejdą tor przeszkód prawdziwego rycerza. Na wszystkie księżniczki (i nie tylko) czeka trybuna honorowa w Dużej Arenie, gdzie nasi nadworni aktorzy Teatru Prima zagrają Legendę o smoku Wawelskim i Złotą Rybkę. 

MILEY CYRUS ZAPOWIEDZIAŁA, ŻE JEJ NOWA PŁYTA BĘDZIE INSPIROWANA METALLIKĄ I BRITNEY SPEARS

 
 
W ramach jesiennej promocji czeka na Was bilet OPEN w cenie 29 zł!! A do tego pajda ze smalcem, ogórkiem kiszonym i cebulką tylko 5zł! Czekamy na Was w Parku Rozrywki Julinek w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.
 

MANDALORIAN SEZON 2 - KIEDY PREMIERA I GDZIE OGLĄDAĆ?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz