Dominik Pajewski

17.09.2020 (13:07)

Weekend na bulwarach i Okręgu 18.09 - 20.09.20wydawać by się mogło, że wybiła właśnie godzina na sezonową hibernację i aż ciśnie się na usta pewien oczywisty frazes - wszystko co dobre, szybko się kończy. Otóż nic mylnego!

Bulwarowa ekipa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, co więcej, dokonała rzeczy wydawać by się mogło – niemożliwej! Wynegocjowała lato! I to nie tylko na najbliższy weekend
 
Warto więc skorzystać z:
 
- pogody
- dobrej muzyki
- promocji (nie tylko na %)
- gorących plaż
- równie gorących parkietów
- opcji „po co gotować skoro na bulwarach tak dobrze karmią”!

BORAT 2: POZNALIŚMY TYTUŁ I WSTĘPNY ZARYS FABUŁY. CZYM TYM RAZEM ZASKOCZY SASHA BARON COHEN?


 
Warto też pamiętać o Światowym Dniu Sprzątania. To w sobotę. W miejską akcję porządkowania brzegów Wisły włączą się również bulwarowi reprezentanci! A jakże! Do tematu, rzecz jasna, zachęcam każdego.

TRENER SPORTÓW WALKI, WYŻYWAŁ SIĘ NA DZIECIACH. POSTANOWIŁ ODNALEŹĆ GO ZAWODNIK UFC, BY DAĆ MU NAUCZKĘ

 
Sporo atrakcji niezmiennie na Okręgu – od wyprzedaży garażowej, przez kino plenerowe po „ten leżak jest mój i nie zamierzam go opuszczać przez cały dzień” – jednym słowem leżaking! Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie! 
 
✔strefa animacji przy Bella Italia
 
Sobota – niedziela:
 
- gry i zabawy dla najmłodszych – prowadzą animatorzy z Parku Rozrywki Julinek  
godz.12:00-17:00 
 
✔Dziki Brzeg 
 
piątek: Dj Emes godz.20:00
sobota: Dj Kosmos godz.20:00
 
✔ Szerokie Bary
piątek: Dj Macu godz.20:00
sobota: Dj Major F godz.20:00
 
19.09 SOBOTA – Światowy Dzień Sprzątania

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz