Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:05)

Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?

Wydawać by się mogło, że atmosfera między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu jest bardzo dobra. Niestety, okazuje się, że konflikt jest dosyć poważny, a cała sytuacja może zakończyć się w sądzie! O co chodzi?

NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM


Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

W pozwie można przeczytać, że zespół Soundgarden wstrzymuje wypłaty tantiem, które należą się Vicky Cornell i jej dzieciom. Chodzi o setki tysięcy dolarów i jak twierdzi wdowa, muzycy chcą przywłaszczyć sobie prawa do nagrań, które zarejestrował Cornell przed śmiercią. Jak mówi Cicky Cornell:

Piosenki te zostały skomponowane wyłącznie przez Chrisa, przez niego zaśpiewane i miały być własnością jego spadkobierców.

Vicky utrzymuje, że chciała udzielić pozwolenia zespołowi Soundgarden na wydanie numerów. Podobno taka była wola Chrisa Cornella, jednak zespół miał odmówić. Jak zakończy się cała sytuacja? Tego dowiemy się pewnie za jakiś czas.

Chris Cornell odszedł w maju 2017, przyczyną śmierci artysty było samobójstwo.
 

CZY TO ŹLE, ŻE MÖTLEY CRÜE WRACAJĄ NA SCENĘ? JOE ELLIOTT Z DEF LEPARD ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz