Dominik Pajewski

14.01.2020 (13:58)

Warszawskie muzeum znalazło się wśród 12 najlepszych w EuropieW Polsce jest wiele obiektów muzealnych, które warto odwiedzić. W samej Warszawie znajduje się wiele muzeów i czasami wybrać jedno, do którego warto się wybrać danego dnia. Z pewnością w wyborze może pomóc to, że jedno z warszawskich muzeów zostało wybrane jako jedno z 12 najlepszych w Europie.

Polska nie może narzekać na brak obiektów muzealnych, które często cieszą się sporym zainteresowaniem. W samej Warszawie jest masa muzeów, które warto odwiedzić, co spokojnie klasyfikuje nas, pod względem ilości, na dość wysokiej pozycji. Okazuje się, że według 'The Guardian', jedno z naszych muzeów, jest warte odwiedzenia w Europie.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]


Warszawskie muzeum znalazło się wśród 12 najlepszych w Europie

Chodzi o Muzeum Neonów i jak argumentuje The Guardian:

Nietuzinkowe oświetlenie w budynku, który wygląda na opuszczony! Przedsiębiorcy na Zachodzie stosowali neony, by zachęcić klientów do kupna piwa, papierosów, hamburgerów czy seksu. Natomiast w czasie Zimnej Wojny polskie państwo starało się poprzez neony polepszyć humor pracownikom poruszającym się po szarych ulicach.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE

Teraz z pewnością wasze drogi będą prowadziły właśnie tam, polecamy!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz