Dominik Pajewski

14.01.2020 (13:58)

Warszawskie muzeum znalazło się wśród 12 najlepszych w EuropieW Polsce jest wiele obiektów muzealnych, które warto odwiedzić. W samej Warszawie znajduje się wiele muzeów i czasami wybrać jedno, do którego warto się wybrać danego dnia. Z pewnością w wyborze może pomóc to, że jedno z warszawskich muzeów zostało wybrane jako jedno z 12 najlepszych w Europie.

Polska nie może narzekać na brak obiektów muzealnych, które często cieszą się sporym zainteresowaniem. W samej Warszawie jest masa muzeów, które warto odwiedzić, co spokojnie klasyfikuje nas, pod względem ilości, na dość wysokiej pozycji. Okazuje się, że według 'The Guardian', jedno z naszych muzeów, jest warte odwiedzenia w Europie.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]


Warszawskie muzeum znalazło się wśród 12 najlepszych w Europie

Chodzi o Muzeum Neonów i jak argumentuje The Guardian:

Nietuzinkowe oświetlenie w budynku, który wygląda na opuszczony! Przedsiębiorcy na Zachodzie stosowali neony, by zachęcić klientów do kupna piwa, papierosów, hamburgerów czy seksu. Natomiast w czasie Zimnej Wojny polskie państwo starało się poprzez neony polepszyć humor pracownikom poruszającym się po szarych ulicach.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE

Teraz z pewnością wasze drogi będą prowadziły właśnie tam, polecamy!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz