Dominik Pajewski

03.12.2019 (14:38)

Warszawski kierowca autobusu, stał się gwiazdą Tik Toka! Na czym polega fenomen?Tik Tok to prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja na świecie, która głównie, podbiła serca nastolatków. Okazuje się, że nie tylko młodzi ludzie zdobywają popularność na Tik Toku, jednym z popularniejszych użytkowników jest warszawski kierowca autobusu.

Mówi się, że Tik Tok to domena młodzieży, która lubi bawić się konwencją aplikacji, jednocześnie wiedząc, że można zdobyć sporą popularność. Jednak, nie tylko młodzi ludzie zdobywają popularność na Tik Toku, jednym z popularniejszych użytkowników jest warszawski kierowca autobusów.
 

BABY YODA KONTRA IMPERATOR. W SIECI POJAWIŁA SIĘ ZABAWNA PRZERÓBKA


Warszawski kierowca autobusu, stał się gwiazdą Tik Toka! Na czym polega fenomen?

Kierowca, który działa na Tik Toku pod pseudonimem Bus@Driver, robi to co większość użytkowników aplikacji. Tańczy, śpiewa z playbacku i ogólnie, wesoło się wygłupia, co jak widać, podoba się ludziom. Nagrania mężczyzny mają tysiące wyświetleń i tysiące obserwujących, czemu tak żywo reagują użytkownicy? Chodzi głównie o autentyczność i pełny luz, jaki posiada warszawski kierowca autobusu. Zobaczcie sami:
OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz