Dominik Pajewski

03.12.2019 (14:38)

Warszawski kierowca autobusu, stał się gwiazdą Tik Toka! Na czym polega fenomen?Tik Tok to prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja na świecie, która głównie, podbiła serca nastolatków. Okazuje się, że nie tylko młodzi ludzie zdobywają popularność na Tik Toku, jednym z popularniejszych użytkowników jest warszawski kierowca autobusu.

Mówi się, że Tik Tok to domena młodzieży, która lubi bawić się konwencją aplikacji, jednocześnie wiedząc, że można zdobyć sporą popularność. Jednak, nie tylko młodzi ludzie zdobywają popularność na Tik Toku, jednym z popularniejszych użytkowników jest warszawski kierowca autobusów.
 

BABY YODA KONTRA IMPERATOR. W SIECI POJAWIŁA SIĘ ZABAWNA PRZERÓBKA


Warszawski kierowca autobusu, stał się gwiazdą Tik Toka! Na czym polega fenomen?

Kierowca, który działa na Tik Toku pod pseudonimem Bus@Driver, robi to co większość użytkowników aplikacji. Tańczy, śpiewa z playbacku i ogólnie, wesoło się wygłupia, co jak widać, podoba się ludziom. Nagrania mężczyzny mają tysiące wyświetleń i tysiące obserwujących, czemu tak żywo reagują użytkownicy? Chodzi głównie o autentyczność i pełny luz, jaki posiada warszawski kierowca autobusu. Zobaczcie sami:
OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz