Kamil Pawłowski

11.09.2019 (09:40)

Warszawski Festiwal Konesera 2019 - program. Kto i o której godzinie wystąpi?Warszawski Festiwal Konesera 2019 przed nami! Ogromna dawka dobrej muzyki. Tak w skrócie będziemy świętować pierwsze urodziny Placu Konesera na warszawskiej Pradze. Przez rok centralny punkt zrewitalizowanej fabryki wódek stał się nowym sercem dzielnicy i ważnym punktem na rozrywkowej i kulturalnej mapie miasta. Sprawdź program wydarzenia, zaplanowanego na 14 i 15 września.

Tegoroczna edycja Warszawskiego Festiwalu Konesera to przede wszystkim pełen przekrój największych polskich gwiazd - od alternatywy, przez elektronikę, po szeroko rozumiany pop. W sobotę na scenie pojawią się: Nosowska, Organek, Skubas i Sabina. Natomiast w niedzielę wystąpią: Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings, L.U.C z projektem Rebel Babel Ensamble i Wojtek Mazolewski Quintet „Komeda”. Na wszystkie koncerty wstęp wolny.

Energetyczny Warszawski Festiwal Konesera to oprócz muzyki także świetna kuchnia, możliwość spotkania z artystami, targi designu i plakatu oraz specjalny program dla dzieci. Najmłodsi wezmą udział m.in. w zajęciach plastycznych, bębniarskich i językowych (włoski i hiszpański), pokazach filmów krótkometrażowych czy dyskotece.
 

Dwudniowe, pełne atrakcji wydarzenie odbędzie się w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków stolicy - Centrum Praskim Koneser.  Jego powstanie nieodwracalnie zmieniło charakter warszawskiej Pragi. W dawnej fabryce wódek, gdzie przez wiele lat produkowano Wyborową czy Żubrówkę mamy dziś otwarte na wszystkich lifestylowe centrum miasta - miejsce kultury, biznesu, relaksu
 
Pięć minut spacerem od stacji metra Dworzec Wileński znajdziemy unikatowe sklepy i polskie marki niedostępne w galeriach handlowych oraz największą na Pradze strefę restauracyjną i barową. Wśród ponad 20 lokali, z kuchnią z całego świata są m.in.: Bombaj Masala, Papa Diego, frankie’s, ORZO, Koneser Grill by Butchery, Bar Hotel Moxy, czy kultowy Syreni Śpiew.
 
Życie centrum koncentruje się wokół Placu Konesera. To tu w minionym roku odbywały się liczne wystawy, targi, festiwale. Wakacje pełne były bezpłatnych spektakli, koncertów i pokazów filmowych. A wrzesień przynosi nam bogaty program II Warszawskiego Festiwalu Konesera. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nieraz będziemy się tu dobrze bawić!

Warszawski Festiwal Konesera 2019 - program

Sobota 14.09:
 
SABINA 16:30
Skubas 17:45
NOSOWSKA 19:15
Ørganek 21:00
 
Niedziela 15.09:
 
Wojtek Mazolewski Quintet KOMEDA 16.30
L.U.C 18:00
The Dumplings 19:30
Fisz Emade Tworzywo 21:00


Materiały prasowe

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • John Dolmayan o nowej płycie SOAD: mój zespół jest głupi!

  2020-06-05
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, co wyczekują fani od lat. Okazuje się jednak, że zespół nie specjalnie śpieszy się do nowych nagrań i jak uważa John Dolmayan, wynika to z głupoty.
 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz