Dominik Pajewski

29.06.2020 (12:44)

W tym miejscu nie słyszeli o pandemii koronawirusa! Jak to możliwe?Mówi się, że pandemia koronawirusa opanowała cały świat, jednak jak się okazuje, są miejsca na świecie, gdzie nie słyszano o pandemii. Jak to możliwe?

Mówi się, że pandemia koronawirusa opanowała cały świat i ciężko jest znaleźć miejsce na świecie, gdzie nie ma wirusa lub o nim nie słyszano. Okazuje się jednak, że jest miejsce na naszej planecie, gdzie nie słyszano o pandemii i wszystko toczy się swoim, spokojnym tempem. Co to za miejsce?

GROZIŁ BABCI GRANATEM I WPADŁ Z CAŁYM ARSENAŁEM W ALTANCE. TAKIE RZECZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM


Jest miejsce na świecie, gdzie słyszano o koronawirusie. Jak to możliwe?

W Republice Związku Mjanmy (dawniej Birma), wielu obywateli nie ma pojęcia o tym, że na świecie wybuchła pandemia koronawirusa. Jak to w ogóle możliwe? Wybrany w demokratycznych wyborach w 2019 roku rząd, doszedł do wniosku, że odłączy internet w 10 regionach. Dlaczego? Chodziło o odcięcie oddziałań armii Arkanu, która jest organizacją rebeliancką i domaga się większej autonomii. 

Chodziło oczywiście o zażegnanie konfliktu, jednak nikt nie pomyślał o tym by ponownie włączyć sieć. W ten oto sposób, około 800 tysięcy obywateli, nie ma połączenia z internetem i nie wie, że na świecie wybuchła pandemia.

Najgorsze w całej sytuacji jest to, że w regionie są zakażenia koronawirusem, a tamtejsza służba zdrowia nie dość, że jest uznawana za jedną z najgorszych na świecie, to jeszcze brak dostępu do sieci, z pewnością nie pomaga w całej sytuacji.

SŁYNNA PRZERÓBKA FRESKU JEZUSA ZOSTAŁA PRZEBITA! TERAZ RZĄDZI PRZEMALOWANIE ''NIEPOKALANEGO POCZĘCIA''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz