Dominik Pajewski

06.12.2019 (13:40)

W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotychRzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.

Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera, są często bardzo dużo warte, a fani potrafią walczyć do ostatnich pieniędzy o nie na aukcjach. To co odnaleziono na półce jednej z bibliotek, z pewnością jest jednym z białych kruków, które dla fanów są wyjątkowo dużo warte.

QUENTIN TARANTINO UJAWNIŁ 3 SWOJE ULUBIONE FILMY Z 2019 ROKU


W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

W jednej ze szkolnych bibliotek w Londynie, odkryto pierwsze wydanie książki 'Harry Potter i Kamień Filozoficzny'. Książka stała na półce 20 lat i gdy odnalazła ją Emily Saiban, postanowiła sprawdzić czy to faktycznie jedno z pierwszych wydań. Uwagę przykuwał wizerunek młodego Dumbledore'a oraz sporo błędów w treści, które pojawiały się w pierwszym wydaniu. Na okładce widnieje również pełne imię i nazwisko autorki, co tylko potwierdza, że jest to jeden z 500 egzemplarzy.

ALE URWAŁ 2 - NOWY FILM PODBIJA SIEĆ. RONDO JEST JEGO [WIDEO]


Biblioteka potwierdziła, że egzemplarz znajduje się w jej zbiorach od 21 lat i jest w 100% autentyczny. Nie wiadomo czy książka zostanie sprzedana, jeśli jednak tak, to cena jaką może osiągnąć jest dość wysoka. Tego typu egzemplarze warte są około 46 tysięcy funtów, czyli jakieś 260 tysięcy złotych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz