Dominik Pajewski

13.08.2019 (13:28)

W 'Stranger Things 4' zobaczymy złą Nastkę? Taka jest teoria fanówTrzeci sezon Stranger Things okazał się niesamowitym sukcesem, jednak nic nie było wiadomo na temat 4. odsłony. Pewna teoria mówi o tym, że Nastka może okazać się złą postacią.

Stranger Things to ogromny sukces platformy Netflix, a trzeci sezon pokazał tylko, jak bardzo czekano na kolejną odsłonę przygód dzieciaków z Hawkins. Okazuje się, że z wesołą ekipą spotkamy się w kolejnym sezonie.

EUFORIA - SEZON 2. KIEDY PREMIERA KONTYNUACJI KONTROWERSYJNEGO SERIALU?  
Nie znamy szczegółów kolejnej odsłony produkcji, jednak fani mają już kilka teorii. Jedną z nich jest to, że Nastka okaże się złą postacią.

Nastka będzie złą postacią? Taka jest teoria fanów

Według fanów, część Łupieżcy Umysłów nadal została w Nastce i będzie nią kierować. Łączyć to się może z tym, że prawdopodobnie portal nie został zamknięty, skoro w scenie po napisach widzimy Demorgona. 
 

LADY GAGA ODPOWIADA NA ZARZUTY W SPRAWIE PLAGIATU 'SHALLOW'
 

Jak będzie w serialu? Tego nie wiadomo, ponieważ prace jeszcze się nie rozpoczęły. Scenariusz cały czas jest dopracowywany, a najwcześniej czegoś nowego dowiemy się pod koniec roku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz