Dominik Pajewski

13.08.2019 (13:28)

W 'Stranger Things 4' zobaczymy złą Nastkę? Taka jest teoria fanówTrzeci sezon Stranger Things okazał się niesamowitym sukcesem, jednak nic nie było wiadomo na temat 4. odsłony. Pewna teoria mówi o tym, że Nastka może okazać się złą postacią.

Stranger Things to ogromny sukces platformy Netflix, a trzeci sezon pokazał tylko, jak bardzo czekano na kolejną odsłonę przygód dzieciaków z Hawkins. Okazuje się, że z wesołą ekipą spotkamy się w kolejnym sezonie.

EUFORIA - SEZON 2. KIEDY PREMIERA KONTYNUACJI KONTROWERSYJNEGO SERIALU?  
Nie znamy szczegółów kolejnej odsłony produkcji, jednak fani mają już kilka teorii. Jedną z nich jest to, że Nastka okaże się złą postacią.

Nastka będzie złą postacią? Taka jest teoria fanów

Według fanów, część Łupieżcy Umysłów nadal została w Nastce i będzie nią kierować. Łączyć to się może z tym, że prawdopodobnie portal nie został zamknięty, skoro w scenie po napisach widzimy Demorgona. 
 

LADY GAGA ODPOWIADA NA ZARZUTY W SPRAWIE PLAGIATU 'SHALLOW'
 

Jak będzie w serialu? Tego nie wiadomo, ponieważ prace jeszcze się nie rozpoczęły. Scenariusz cały czas jest dopracowywany, a najwcześniej czegoś nowego dowiemy się pod koniec roku.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz