Dominik Pajewski

26.03.2020 (09:52)

W sieci pojawiły się przeróbki okładek płyt, które pokazują, że trzeba zachować odpowiednią odległość [FOTO]Kwarantanna i zachowanie odpowiedniego dystansu podczas pandemii koronawirusa, to bardzo ważne rzeczy, które pomogą w opanowaniu sytuacji. W sieci pojawiły się przeróbki znanych okładek, które pokazują, że trzeba zachowywać odpowiednią odległość.

Kwarantanna podczas pandemii koronawirusa, wyzwala w ludziach wiele kreatywności. Niektórzy grają i śpiewają na balkonach, inni ćwiczą w domu, jeszcze inni, jak Dave Grohl, opisują opowieści z życia na Instagramie, a jeszcze inni przerabiają znane okładki.

JEŻELI OBIECASZ, ŻE ZOSTANIESZ W DOMU, TO PORNHUB DA CI KONTO PREMIUM


W sieci pojawiły się przeróbki okładek płyt, które pokazują, że trzeba zachować odpowiednią odległość

Przeróbki słynnych okładek, które pokazują, że należy zachować odpowiedni dystans, podbijają sieć. Twórcy strony Activista Los Angeles, wrzucili na Instagram przeróbki okładek takich artystów jak The Beatles, Queen, Kiss czy N.W.A.. Na okładkach widać oczywiście wszystkie postaci, jednak umieszczone są one w odpowiednim odstępie, dzięki czemu, można stwierdzić, że stosują się do zaleceń. Zobaczcie świetne przeróbki: 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#6feetcovers Why six feet? “Experts believe the virus is mainly spread through droplets that come out of your mouth or nose. When an infected person speaks, exhales or sneezes, the droplets travel about three to six feet before gravity pulls them to the ground.” Stay 6 feet or 1.8 metres away from someone, and you will help stop the spread.” #6FeetCovers is a collection of iconic album covers redesigned to raise awareness about the importance of staying at least 6 feet away from each other to stop the spread of Coronavirus. #socialdistancing #socialdistance #6feet #corona #covid_19 #covid #covıd19 #flattenthecurve #flattenthecurve #staystrong #stayhome #quarantine #pandemic #hope #stayathome #staysafe #nwa #hiphop #straightouttacompton #rap #music #hope

Post udostępniony przez Activista Los Angeles (@activistala)
PONIEDZIAŁKI Z METALLIKĄ NA ŻYWO. ZESPÓŁ ZA POMOCĄ TRANSMISJI ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz