Dominik Pajewski

13.02.2020 (15:22)

W ramach podziękowania, poczęstował ich narkotykami. Okazali się tajnymi policjantamiMożna powiedzieć, ze ten gość przebił wszystkie normy głupoty i tego, jak w głupi sposób można wpaść w ręce policji. A wszystko przez to, że za pomoc chciał odwdzięczyć się narkotykami.

Takich akcji nie ma za wiele, jednak każda z nich zadziwia i śmieszy tak samo. No bo jak inaczej zareagować na sytuację gościa, który postanowił podziękować narkotykami i akurat trafił na tajniaków. Wszystko to miało miejsce w Siedlcach, a cała historia wydaje się aż nieprawdopodobna.

BRIAN MAY WKURZYŁ SIĘ I ZAATAKOWAŁ KAMERZYSTĘ [WIDEO]W ramach podziękowania, poczęstował ich narkotykami. Okazali się tajnymi policjantami

Pewnemu 28-latkowi było zimno i postanowił poszukać schronienia w zaparkowanym niedaleko samochodzie. Dwóch mężczyzn, którzy byli w aucie zgodzili się, by młodzieniec ogrzał się w ich aucie.

Generalnie, nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że 28-latek zaczął wypytywać mężczyzn o ich plany na wieczór, pochodzenie i to czym się zajmują. Niestety, biedaczek nie wiedział, że rozmawia z tajniakami. No i gdy padło magiczne hasło, czy nie chcieliby trochę mefedronu, to droga mogła być tylko jedna, prosto na komendę. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia za posiadanie narkotyków.

FRED DURST ZOSTANIE NAJGORSZYM REŻYSEREM? ARTYSTA OTRZYMAŁ NOMINACJĘ DO ZŁOTYCH MALIN

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz