Dominik Pajewski

03.12.2019 (14:05)

W Polsce powstanie wioska Muminków! Gdzie będzie można ją zwiedzić?Muminki to klasyczna opowieść, którą większość z nas kojarzy z wieczorynek. Słynna wioska Muminków pojawi się w Polsce i to w pełnej okazałości. Sprawdźcie, gdzie można będzie zwiedzić baśniową wioskę.

Muminki kojarzone są w Polsce głównie dlatego, że kilka lat temu, mogliśmy oglądać je w wieczorynce. Opowieść o sympatycznych Muminkach nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce, a wszystko dzięki opowieścią, które wychodzą w formie książek. Co ciekawe, w naszym kraju, pojawić ma się również wioska Muminków!

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


W Polsce powstanie wioska Muminków! Gdzie będzie można ją zwiedzić?

Gdzie powstania wioska Muminków? Obok Jeleniej Góry, a dokładniej w Borowicach, gdzie znajduje się już lapońska wioska Kalevala. Dolina Muminków ma pojawić się na terenie wioski do 2021 roku, wtedy właśnie zaplanowano koniec prac. Jedno jest pewne, fani Muminków muszą się tam pojawić.

BABY YODA KONTRA IMPERATOR. W SIECI POJAWIŁA SIĘ ZABAWNA PRZERÓBKA
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz