Krzysztof Zawistowski

25.08.2014 (10:30)

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards z wyróżnieniem [VIDEO]VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards. Arctic Monkeys byli nominowani w kategorii MTV VMA 2014: Najlepszy rockowy teledysk, nie wygrali jednak głównej nagrody, dostali jedynie wyróżnieni.

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards 2014. W internetowym slangu musielibyśmy zadać pytanie Czo to MTV? Na MTV  VMA 2014 Arctic Monkeys zostało jedynie wyróżnione i nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt, że w tej kategorii wygrała... LORDE! Zespół doceniony za klip Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


Wygląda na to, że organizatorzy Video Music Awards 2014 musieli gdzieś upchnąć nagrodę dla nowozelandzkiej wokalistki. Tylko dlaczego w tej kategorii? Nie było już bardziej rockowych wokalistów? Z resztą na początku roku, Billboard w swoich podsumowaniach twierdził, że rockowymi artystami są Macklemore & Ryan Lewis oraz Lorde właśnie. Widać nie tylko jurorzy Video Music Awards 2014 w życiu nie słyszeli rockowego kawałka. Cóż...

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Arctic Monkeys na MTV VMA 2014 zostali wyróżnieni w kategorii Video Music Awards 2014:  Najlepszy teledysk rockowy.

Video Music Awards 2014 - Najlepszy teledysk rockowy:

Do I Wanna Know? - Arctic Monkeys
Fever - Black Keys
Demons - Imagine Dragons
Until It's Gone - Linkin Park
Royals - Lorde

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz