Krzysztof Zawistowski

25.08.2014 (10:30)

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards z wyróżnieniem [VIDEO]VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards. Arctic Monkeys byli nominowani w kategorii MTV VMA 2014: Najlepszy rockowy teledysk, nie wygrali jednak głównej nagrody, dostali jedynie wyróżnieni.

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards 2014. W internetowym slangu musielibyśmy zadać pytanie Czo to MTV? Na MTV  VMA 2014 Arctic Monkeys zostało jedynie wyróżnione i nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt, że w tej kategorii wygrała... LORDE! Zespół doceniony za klip Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


Wygląda na to, że organizatorzy Video Music Awards 2014 musieli gdzieś upchnąć nagrodę dla nowozelandzkiej wokalistki. Tylko dlaczego w tej kategorii? Nie było już bardziej rockowych wokalistów? Z resztą na początku roku, Billboard w swoich podsumowaniach twierdził, że rockowymi artystami są Macklemore & Ryan Lewis oraz Lorde właśnie. Widać nie tylko jurorzy Video Music Awards 2014 w życiu nie słyszeli rockowego kawałka. Cóż...

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Arctic Monkeys na MTV VMA 2014 zostali wyróżnieni w kategorii Video Music Awards 2014:  Najlepszy teledysk rockowy.

Video Music Awards 2014 - Najlepszy teledysk rockowy:

Do I Wanna Know? - Arctic Monkeys
Fever - Black Keys
Demons - Imagine Dragons
Until It's Gone - Linkin Park
Royals - Lorde

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz