Krzysztof Zawistowski

25.08.2014 (10:30)

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards z wyróżnieniem [VIDEO]VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards. Arctic Monkeys byli nominowani w kategorii MTV VMA 2014: Najlepszy rockowy teledysk, nie wygrali jednak głównej nagrody, dostali jedynie wyróżnieni.

VMA 2014: Arctic Monkeys na Video Music Awards 2014. W internetowym slangu musielibyśmy zadać pytanie Czo to MTV? Na MTV  VMA 2014 Arctic Monkeys zostało jedynie wyróżnione i nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie fakt, że w tej kategorii wygrała... LORDE! Zespół doceniony za klip Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


Wygląda na to, że organizatorzy Video Music Awards 2014 musieli gdzieś upchnąć nagrodę dla nowozelandzkiej wokalistki. Tylko dlaczego w tej kategorii? Nie było już bardziej rockowych wokalistów? Z resztą na początku roku, Billboard w swoich podsumowaniach twierdził, że rockowymi artystami są Macklemore & Ryan Lewis oraz Lorde właśnie. Widać nie tylko jurorzy Video Music Awards 2014 w życiu nie słyszeli rockowego kawałka. Cóż...

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Arctic Monkeys na MTV VMA 2014 zostali wyróżnieni w kategorii Video Music Awards 2014:  Najlepszy teledysk rockowy.

Video Music Awards 2014 - Najlepszy teledysk rockowy:

Do I Wanna Know? - Arctic Monkeys
Fever - Black Keys
Demons - Imagine Dragons
Until It's Gone - Linkin Park
Royals - Lorde

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Muniek Staszczyk żyje! Po sieci krąży okropny fake news o śmierci muzyka

  2019-10-23
  Muniek Staszczyk ostatnio miał poważne problemy ze zdrowiem, które na szczęście udało się pokonać. Artysta wraca do zdrowia i zbiera siły na nadchodzące koncerty, niestety w sieci pojawił się paskudny fake news. Według informacji, Muniek Staszczyk nie żyje, co skomentował już oficjalny fanpage T.Love.
 • Nofap challenge: oto nowa inicjatywa, przeciwdziałająca masturbacji

  2019-10-23
  Nofap challenge to nowa inicjatywa, która pojawiła się w sieci i mimo tego, że niektórzy mogą uważać to za żart, wszystko jest całkowicie na poważnie. O co dokładnie chodzi?
 • Flea z Red Hot Chili Peppers wziął ślub! Świat rocka ne może uwierzyć

  2019-10-23
  Cały świat rockowy jest mocno zaskoczony, a wszystko przez ślub Flea z Red Hot Chili Peppers. Basista zmienił niedawno stan cywilny, czym zaskoczył nie tylko fanów.
 • Levi's x STAR WARS galaktyczna kolekcja wkrótce w sklepach

  2019-10-23
  Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery Star Wars: Część IV - Nowa Nadzieja, legendarna seria  fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucaslm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię lmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.
 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz