Anna Skalik

16.02.2016 (15:50)

Vinyl - serial dla fanów rocka. Kiedy, o której, na którym kanale oglądać?Vinyl - gdzie oglądać nowa produkcja Martina Scorsese o przemyśle muzycznym? Sprawdzamy kiedy, o której godzinie i na którym kanale oglądać kolejne odcinki serialu Vinyl. Online też będzie dostępny? Sprawdź informacje!

Serial Vinyl, czyli nowa produkcja Martina Scorsese, już ruszył. Premiera obrazu odbyła się 15 lutego 2016. Tego dnia mogliśmy obejrzeć pierwszy, dwugodzinny odcinek serialu o przemyśle muzycznym. Każdy, kto już widział pilotażową część, dobrze wie, że zapowiada się świetne dzieło. Vinyl to rezultat pracy Scorsese i Micka Jaggera, który jest producentem serialu. Cała historia osadzona jest w latach 70-tych, w czasach narodzin punk rocka. Centrum opowieści jest wytwórnia płytowa, który stara się nadążyć za zmianami trendów na rynku muzycznym. W jedną z głównych postaci - producenta Richiego Finestry - wciela się Bobby Cannavale, aktor znany m.in. z roli gangstera w Zakazanym Imperium.

Vinyl - gdzie oglądać serial w TV, gdzie online?

Serial Vinyl oglądać będzie można w poniedziałki na kanałach HBO oraz HBO 2. HBO wyemituje premierowy odcinek o 20.10, natomiast na HBO 2 produkcję obejrzeć będzie można nieco później, o 22.00. Czy serial będzie dostępny także online? Vinyl jest dostępny na HBO GO. Pierwszy odcinek można oglądać już za darmo, bez abonamentu.

Jesteście ciekawi, o czym opowiada serial Vinyl? sprawdźcie sami. Pierwszy odcinek można oglądać już za darmo, bez abonamentu na HBO GO.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz