Anna Skalik

16.02.2016 (15:50)

Vinyl - serial dla fanów rocka. Kiedy, o której, na którym kanale oglądać?



Vinyl - gdzie oglądać nowa produkcja Martina Scorsese o przemyśle muzycznym? Sprawdzamy kiedy, o której godzinie i na którym kanale oglądać kolejne odcinki serialu Vinyl. Online też będzie dostępny? Sprawdź informacje!

Serial Vinyl, czyli nowa produkcja Martina Scorsese, już ruszył. Premiera obrazu odbyła się 15 lutego 2016. Tego dnia mogliśmy obejrzeć pierwszy, dwugodzinny odcinek serialu o przemyśle muzycznym. Każdy, kto już widział pilotażową część, dobrze wie, że zapowiada się świetne dzieło. Vinyl to rezultat pracy Scorsese i Micka Jaggera, który jest producentem serialu. Cała historia osadzona jest w latach 70-tych, w czasach narodzin punk rocka. Centrum opowieści jest wytwórnia płytowa, który stara się nadążyć za zmianami trendów na rynku muzycznym. W jedną z głównych postaci - producenta Richiego Finestry - wciela się Bobby Cannavale, aktor znany m.in. z roli gangstera w Zakazanym Imperium.

Vinyl - gdzie oglądać serial w TV, gdzie online?

Serial Vinyl oglądać będzie można w poniedziałki na kanałach HBO oraz HBO 2. HBO wyemituje premierowy odcinek o 20.10, natomiast na HBO 2 produkcję obejrzeć będzie można nieco później, o 22.00. Czy serial będzie dostępny także online? Vinyl jest dostępny na HBO GO. Pierwszy odcinek można oglądać już za darmo, bez abonamentu.

Jesteście ciekawi, o czym opowiada serial Vinyl? sprawdźcie sami. Pierwszy odcinek można oglądać już za darmo, bez abonamentu na HBO GO.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • Czy to źle, że Mötley Crüe wracają na scenę? Joe Elliott z Def Lepard odpowiada

  2019-12-09
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów oraz zdanie kolegów z innych zespołów.
 • Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

  2019-12-09
  Kontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.
 • Najbardziej dochodowe trasy koncertowe w 2019 roku. Kto zarobił najwięcej?

  2019-12-09
  Ujawniono ranking najbardziej dochodowych tras koncertowych 2019 roku. Sprawdźcie, kto w mijającym roku rozdawał karty na scenach i zarobił najwięcej na koncertach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz