Daniel Wardziński

19.02.2015 (13:07)

Ville Valo z HIM - film dokumentalny oparty o wywiad-rzekę. Kiedy premiera? Mamy trailer filmu [VIDEO]Film dokumentalny oparty o wywiad-rzekę z Ville Valo, liderem HIM coraz bliżej. Mamy pierwsze informacje o filmie oraz oficjalny trailer. Jesteście ciekawi co słychać u wokalisty HIM? Sprawdźcie.

Film dokumentalny o Ville Valo z HIM jest w przygotowaniu i ukaże się już niebawem. Film oparty o niemal godzinny wywiad z wokalistą zespołu HIM ma już swój oficjalny trailer, który możecie obejrzeć na EskaROCK.pl. Byliście ciekawi co się dzieje z wokalistą HIM? Sprawdźcie co ma do powiedzenia w obszernym wywiadzie.

>>> Transfer Miroslava Radovica - Miro odejdzie z Legii do Chin? Sprawdź szczegóły <<<

Dziennikarze popularnego metalowego portalu postanowili zaprosić fińskiego wokalistę na swój fotel i przemaglować go ze wszystkiego co przyjdzie im do głowy. Od zamierzchłej przeszłości do planów na przyszłość. Już sam trailer sprawia, że apetyt na dokument-rozmowę rośnie. Ville Valo ma zapewne niejedną ciekawą historię do opowiedzenia ze złotych lat zespołu, ale również z nadchodzących dokonań.

>>> Ajax - Legia - transmisja na żywo. Gdzie oglądać w TV i online? <<<

Zobaczcie oficjalny trailer filmu, który w bardzo fajny sposób zajawia nadchodzącą premierę. Kiedy film ujrzy światło dzienne znajdziecie go na EskaROCK.pl.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz