Dominik Pajewski

09.12.2019 (09:58)

VANS TWORZY FUNDACJĘ CHECKERBOARD I PRZEKAZUJE PONAD 1 MILION DOLARÓW NA ROZWÓJ TWÓRCZOŚCIVans tworzy fundację Checkerboard, aby wesprzeć stałe zaangażowanie w promowanie i celebrowanie twórczej ekspresji na całym świecie.

Vans upamiętnił inauguracyjny #VansCheckerboardDay, który odbył się 21 listopada i przekazał ponad 1 milion USD na rzecz organizacji imagination.org a także ogłosił utworzenie fundacji Vans Checkerboard, globalnego programu grantowego, który zapewni wsparcie finansowe dla wykwalifikowanych organizacji charytatywnych na całym świecie, umożliwiających twórczą ekspresję poprzez filary Vans - sporty akcji, sztukę, muzykę i kulturę ulicznej.

BOOZE & GLORY PREZENTUJE KLIP DO TYTUŁOWEGO UTWORU Z PŁYTY "HURRICANE"


Podczas Vans Checkerboard Day, 21 listopada, Vans zamknął na jeden dzień główną siedzibę firmy, aby zachęcić pracowników do dołączenia do Vans Fans z całego świata i świętowania oraz wsparcia kreatywności w swoich społecznościach poprzez noszenie kultowego wzoru szachownicy i udział w działaniach, które koncentrują się na umożliwianiu twórczej ekspresji. Ponad 1 milion dolarów darowizny na rzecz organizacji charytatywnej Imagination.org w 2019 r. obejął wynik globalnej sprzedaży osiągnięty przez Vans 21 listopada oraz wpływy z aukcji charytatywnej Global Ambassador we współpracy z eBay for Charity, obejmującej wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju projekty od Ambasadorów Vans. Darowizna dla Imagination.org pomoże stworzyć ponad 100 nowych działów poświęconych kreatywności do października 2020 r. I wzmocnić 150 obecnych, docierając do ponad 20 krajów i 10 000 dzieci na całym świecie.

„Ponieważ jesteśmy marką zaangażowaną w kulturę młodzieżową, Checkerboard Day Vans musiał być czymś więcej niż inicjatywą korporacyjną. Chodziło o zebranie naszych wewnętrznych interesariuszy, naszej rodziny Vans i międzynarodowych konsumentów, aby zmienić życie młodych ludzi na całym świecie, broniąc i celebrując siłę kreatywności ”- powiedział Doug Palladini, prezes marki Vans Global. „Nasz założyciel, Paul Van Doren, powiedział słynne słowa, że Vans to „firma od ludzi dla ludzi, która po prostu produkuje buty ”. Dlatego dzisiaj z dumą tworzymy nie tylko fundusz Vans Checkerboard, aby jeszcze bardziej umożliwić kreatywną ekspresję, ale również zobowiązujemy, że przy każdej aktywacji marki, wydarzeniu, lub partnerstwie, Rodzina Vans, która jest częścią tego wydarzenia, znajdzie program lokalnej społeczności, który będzie mogła wesprzeć, aby wywrzeć wpływ wykraczający poza doświadczenie marki.”

„Dzięki naszym działaniom nie tylko będziemy w stanie wesprzeć obecne 200 działów dotyczących kreatywności, oferując więcej szkoleń, narzędzi i zasobów, ale od teraz mamy możliwość wprowadzenia 100 całkowicie nowych działów na całym świecie”, powiedział Nirvan Mullick, założyciel Imagination.org po tym jak jego film Caine's Arcade z 2012 roku stał się viralem. „Ponad 10 000 dzieci będzie miało bezpośredni wpływ na tę darowiznę i nie możemy być bardziej wdzięczni za partnerstwo Vans w inspirowaniu następnego pokolenia do kreatywnego wyrażania siebie”.

Od 2013 roku Vans przekazał ponad 6 milionów dolarów na kreatywne organizacje charytatywne na całym świecie, umożliwiając społecznościom twórczą ekspresję. Vans uważa, że kreatywność jest istotną częścią bycia człowiekiem i każdy powinien mieć możliwość wyrażania siebie poprzez unikalne media, do których należą sporty akcji, sztuka, muzyka i kultura uliczna. Fundacja Vans Checkerboard pozwoli marce nawiązać kontakt z większą liczbą organizacji na całym świecie, które działają, aby umożliwić kreatywność młodzieży. Organizacje można odwiedzić na stronie stronę http://www.vans.eu/checkerboardday, aby dowiedzieć się więcej.
 

MÖTLEY CRÜE UJAWNILI DATY KONCERTÓW PO REAKTYWACJI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Jaskier i Yennefer próbują 'polskich eliksirów'. Polubili wódkę z pieprzem i sok z ogórków?

  2020-01-24
  Jak doskonale wie każdy fan Wiedźmina, serial oparty jest na sadze polskich książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. A jedna z najlepszych rzeczy, jakimi mogą poszczycić się Polacy, to bez dwóch zdań trunki, napoje i napary. Czy aktorzy z serialu Netflixa są podobnego zdania?
 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz