Dominik Pajewski

28.09.2020 (15:03)

Vans ogłasza światowy konkurs muzyczny ''Musicians Wanted”, promujący niszowych artystów i artystki.Na zwycięzcę czeka szansa na wystąpienie na scenie ze znanym muzykiem Anderson .Paak.

Vans, oryginalna, znana na całym świecie marka sportowa promująca wyrażanie twórczej ekspresji, z dumą ogłasza pierwszą globalną edycję konkursu Vans Musicians Wanted, który jest organizowany od 2015 roku. Vans Musicians Wanted to światowy program muzyczny działający jako platforma dla początkujących muzyków. Seria konkursów jest poświęcona świeżym, różnorodnym muzycznym talentom w duchu „Off The Wall”.

W ramach globalnego debiutu w 2020 roku każdy region na świecie będzie mógł dać nieznanym artystom i artystkom szansę na międzynarodowy rozgłos oraz wystąpienie na tej samej scenie co zwycięzca Grammy Anderson .Paak. Przewidziano dodatkowe nagrody w postaci produktów Vans i sprzętu Fender, globalną dystrybucję muzyki, miejsce na playlistach Spotify, Apple i nie tylko! Pierwsza lokalna edycja konkursu Vans Musicians Wanted zorganizowana została w 2015 roku w regionie Azji i Pacyfiku. Do programu bezpośrednio zgłaszali się ze swoją oryginalną muzyką nieznani i niszowi lokalni muzycy, którzy dzięki konkursowi mogli zdobyć rozgłos w całym kraju.

RAMMSTEIN ZAPOWIADAJĄ REEDYCJĘ DEBIUTANCKIEGO ALBUMU I PREZENTUJĄ SPECJALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ
Od powstania pierwszego programu zgłosiło się do niego ponad 7 tysięcy artystów i artystek. Vans z dumą ogłasza rozszerzenie konkursu na cały świat i zaprasza muzyków ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku, Ameryki Południowej i Środkowej, Europy oraz Azji i Pacyfiku. Uczestnicy i uczestniczki będą mogli podzielić się swoją oryginalną muzyką z całym światem. Oryginalną muzykę można do 11 października przesyłać na stronie Vans.eu/MusiciansWanted. W tym roku Vans przekształcił platformę w globalną serię digitalowych konkursów, w których będą mogli wziąć udział wszyscy artyści, bez względu na gatunek muzyczny.

ROBERT TRUJILLO WRACA DO GRANIA Z OZZYM? TAK WYNIKA Z NAGRANIA [WIDEO]


Marka nie przestaje angażować się w tworzenie możliwości zoptymalizowanych na potrzeby cyfrowego świata – internetowe zgłoszenia do konkursu oraz wirtualne koncerty pozwolą wziąć udział w wydarzeniu utalentowanym artystom z całego świata. W procesie selekcji do konkursu Vans Musicians Wanted pomagać będą specjalni jurorzy: J.I.D i Bohan Phoenix, artyści z naszej najnowszej kampanii „THIS IS OFF THE WALL”, europejska piosenkarka i autorka tekstów Nilüfer Yanya, oraz zdobywca nagrody Grammy Anderson .Paak. Ich zadaniem będzie wyłonienie najlepszej piątki z każdego regionu.

Troje finałowych artystów wystąpi podczas wirtualnego koncertu Vans Musicians Wanted, który odbędzie się w grudniu. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma produkty Vans i Fender, możliwość globalnej dystrybucji swojej muzyki, miejsce na playlistach Spotify i Apple Music oraz możliwość wystąpienia na tej samej scenie co Anderson .Paak, występując w roli supportu koncertu artysty w 2021 roku. Konkurs Vans Musicians Wanted to otwarta globalna platforma, która umożliwia wyrażanie twórczej ekspresji poprzez muzykę i daje nieznanym artystom możliwości stanięcia w blasku reflektorów i pokazania się całemu światu.

Odwiedź stronę Vans.eu/musicianswanted i prześlij swoją oryginalną muzykę oraz zapoznaj się z regulaminem konkursu. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz