Dominik Pajewski

16.07.2020 (15:13)

Van Halen nigdy nie ruszą już w trasę? Tak twierdzi David Lee RothZespół Van Halen należy do grupy wykonawców, którzy bardzo wyraźnie zapisali się w historii rocka. Okazuje się jednak, że bardzo prawdopodobne jest to, że nie zobaczymy już zespołu na żywo.

Zespół Van Halen to jedna z tych grup, które na stałe wpisały się do kanonu i po dziś posiadają wielu oddanych fanów. Okazuje się jednak, że grupa może już nigdy nie wystąpić. Takie informacje przekazał David Lee Roth.

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH


David Lee Roth: Nie wiem, czy Eddie jest gotowy na rygor trasy koncertowej

W wywiadzie dla ''The New York Times'', David Lee Roth stwierdził, że nie widzi możliwości powrotu zespołu na scenę:
 
Nie wiem, czy Eddie jest gotowy na rygor trasy koncertowej. To, co robię, wymaga zaangażowania fizycznego, muzycznego i duchowego. Nie można zrobić sobie pięcioletniej przerwy, a ja taką sobie zrobiłem i nie żałuję ani sekundy.

Ostatnimi koncertami Van Halen były te w 2015 roku, później ujawniono, że Eddie Van Halen zmaga się z nowotworem.

GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ V - IMPERIUM KONTRATAKUJE ZNOWU NA SZCZYCIE BOX OFFICE W USA!

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz