Dana Pakońska

19.02.2015 (13:56)

Van Halen - Somebody Get Me A Doctor: koncertowa wersja Michaela Anthony'ego [VIDEO]Michael Anthony wraz z zespołem The Creatures oraz Johnnym 5 i Piggym D, wspólnie wykonali klasyk Van Halen - Somebody Get Me A Doctor. Jak brzmi to wykonanie? Posłuchajcie go na EskaROCK.pl!

Van Halen - Somebody Get Me A Doctor: Michael Anthony na scenie z oldschoolowym kawałkiem swojego starego zespołu. Podczas występu 11 lutego 2015 gitarzyście towarzyszyła grupa The Creatures oraz członkowie formacji Rob Zombie: Johnny 5 oraz Piggy D. Posłuchajcie koncertowego wykonania!

>>> Van Halen - Tokyo Dome Live In Concert: kiedy premiera nowego albumu? Informacje, tracklista <<<

Kawałek Somebody Get Me A Doctor ukazał się na albumie Van Halen II w 1979. Michael Anthony w tamtym czasie (a konkretniej w latach: 1974–2006) był odpowiedzialny w zespole za linię basu i wokal wspierający.

>>> Druga część 50 Twarzy Greya - Ciemniejsza strona Greya: będzie więcej Rity Ory? Fani trzymają kciuki <<<

Posłuchajcie Michaela Anthony'ego z zespołem w coverze Somebody Get Me A Doctor. Podoba się Wam taka wersja numeru Van Halen?ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz