29.05.2013 (15:00)

Ursynalia 2013: oświadczenie EskiROCKDrodzy Słuchacze, przez ostatnie dwa lata festiwal Ursynalia zdobył dużą popularność i Waszą sympatię. Jako patron medialny z radością byliśmy częścią tej fantastycznej, muzycznej przygody. CZYTAJ WIĘCEJ...

Drodzy Słuchacze.
 
Przez ostatnie dwa lata festiwal Ursynalia zdobył dużą popularność i Waszą sympatię. Jako patron medialny z radością byliśmy częścią tej fantastycznej, muzycznej przygody. Mieliśmy nadzieję, że tegoroczna edycja ugruntuje pozycję tej imprezy na naszym rynku koncertowym i przyniesie Wam oraz nam kolejną porcję muzycznych emocji.

Od pewnego czasu z niepokojem obserwujemy to, co dzieje się wokół festiwalu. Tak jak Wy jesteśmy zaskakiwani kolejnymi niedobrymi informacjami, dotyczącymi składu i przebiegu imprezy. Wiemy, że przy budowaniu tak wielkiego przedsięwzięcia, jakim są Ursynalia, każdemu może wydarzyć się wypadek przy pracy. Staraliśmy się nie reagować histerycznie, wierząc w zapewnienia organizatorów, że wszystko da się naprawić.

Jednak ostatnie informacje, jakie do nas dotarły, nie pozwalają nam już dłużej milczeć.

W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy, ze smutkiem, wycofać swój udział w festiwalu. Nie możemy dłużej wspierać patronacko działań, które tak bardzo odbiegają od pierwotnych założeń.

Jednocześnie informujemy, że bilety rozdane na naszej antenie zachowują ważność.

W imieniu ekipy Eski ROCK

Bisior
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz