Dominik Pajewski

03.04.2020 (14:05)

UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?

W tym roku legendarna płyta Motörhead ‘Ace Of Spades’ skończy 40 lat. Z tej okazji już w styczniu wystartowała akcja EVERY PLAYLIST LOUDER THAN EVERYONE ELSE. Jej interaktywna strona umożliwia fanom stworzyć własną playlistę Motörutworów na Spotify i wystawić ją przeciw innym Motörbangerom w ogólnoświatowej bitwie, w której do wygrania są wirtualne odznaki wystawiane za ich wybory. Ta akcja skierowana do fanów odbiła się szerokim echem wśród innych muzyków i swoje playlisty stworzyli m.in.: Biff z  SAXON, Ice T i BODY COUNT, Cronos z VENOM, Ace z SKUNK ANANSIE oraz Harley Flanagan z CRO-MAGS, a ponadto: KVELERTAK i SEPULTURA.

JASON NEWSTED WSPOMNIAŁ CZASY, GDY GRAŁ Z METALLIKĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE BYŁY ONE JAK TRENING NA SIŁOWNI
Od zawsze w parze z Motörmuzyką szła wojenna świnia tzw. war-pig (linaczej zwana Snaggletooth), czyli rycząca i warcząca grafika, która jest hybrydą-wcieleniem Motörhead. Kojarzony przez każdego fana, symbol ten pojawiał się na wszystkim co związane z zespołem: na okładkach, koszulkach, tatuażach, war-pig to coś więcej niż grafika. Zawsze towarzyszyła prawdziwemu logotypowi Motörhead z nieodzownym O z umlautem, czyli Ö, które stało się unikalnym i ponadczasowym symbolem antyspołecznym i przez to jest wyznacznikiem stylu życia związanego z Motörhead.

SCENA Z WIEDŹMINA W WYKONANIU KASKADERÓW. TO NAGRANIE ROBI WRAŻENIE [WIDEO]


Teraz TY możesz stworzyć własną grafikę Motörhead dzięki akcji UMLÄUT W TWOJE IMIĘ. Ten generator imion jest dostępny online i pozwala stworzyć grafikę z war-pigiem z twoim imieniem lub pseudonimem. Możesz je opublikować lub stworzyć własną koszulkę z unikalnej kolekcji. Wybrać można poza tym z trzech dostępnych wersji tej grafiki i zamówić wymarzoną koszulkę, tak jak zrobił to już Phil Cämpbell, a także Rick Ästley!!!

Link do stworzenia swojego imienia z umlautem: https://store.everyplaylistlouder.com/
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz