Dominik Pajewski

15.10.2020 (12:16)

Ukradzione eksponaty z muzeum sprowadzały klątwy. Dlatego złodziejka postanowiła je zwrócićKradzież nie popłaca i przekonała się o tym dobitnie pewna kobieta, która postanowiła przywłaszczyć sobie muzealne eksponaty. Skradzione rzeczy wróciły na swoje miejsce po tym, jak okazało się, że prawdopodobnie są przeklęte.

Kradzież nie popłaca i przekonała się o tym 36-letnia mieszkanka Kanady, która postanowiła ukraść pewne rzeczy z Pompejów. Po co? A no dlatego, że ładnie wyglądały jako ozdoba. To co działo się później, przypomina scenariusz z horroru. Według kobiety, eksponaty są przeklęte.

ZANIM POWSTAŁ RAMMSTEIN, MUZYCY ZESPOŁU GRALI PUNK ROCKA. DO SIECI TRAFIŁA KASETA DEMO ZESPOŁU


Ukradła eksponaty z Pompejów, później zaczął prześladować ją pech

Wszystko miało miejsce 15 lat temu, gdy kobieta wzięła ze sobą dwa elementy mozaiki, od tamtego czasu, zaczęło się pasmo nieszczęśliwych przypadków. Odsyłając kawałki mozaiki, kobieta dołączyła list, w którym można przeczytać:

Dwa razy miałam nowotwór piersi. Ostatni rak skończył się zabiegiem mastektomii. Zarówno ja, jak i moja rodzina mieliśmy problemy finansowe

Kobieta połączyła fakty i doszła do wniosku, że to przez te kawałki mozaiki dzieją się tak złe rzeczy. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek, gdy ktoś, kto przywłaszczył sobie coś z Pompejów, doznał niemiłych sytuacji. Jedno jest pewne, kradzież nie popłaca, a tym bardziej w Pompejach.

KRAŚNIK ZNOWU O SOBIE PRZYPOMNIAŁ, TYM RAZEM CHODZI O KLUB SPORTOWY

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz