Dominik Pajewski

07.11.2019 (13:58)

Uczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]Historia polskiej muzyki jest niesamowicie ciekawa i ciężko ją jakoś streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, postanowili pokazać, jak według nich wygląda 101 lat polskiej muzyki.

Historia polskiej muzyki jest obszerna i niesamowicie ciekawa, jednak ciężko ją jakoś krótko streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, kolejny raz udowodnili, że są niesamowicie kreatywni i potrafią zaśpiewać dosłownie wszystko. Tym razem, stworzono historię polskiej muzyki w pigułce.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁOUczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]

Nie brak tutaj prawdziwej klasyki, która w pewnym momencie miesza się z nowoczesnością i czasami współczesnymi. Oczywiście, z pewnością brakuje jakiś numerów, jednak w tej przeróbce nie o to chodzi, by wymieniać co powinno się znaleźć. To pewnego rodzaju hołd dla artystów i z pewnością subiektywna obserwacja muzyki w naszym kraju. Posłuchajcie sami:NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz