Dominik Pajewski

07.11.2019 (13:58)

Uczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]Historia polskiej muzyki jest niesamowicie ciekawa i ciężko ją jakoś streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, postanowili pokazać, jak według nich wygląda 101 lat polskiej muzyki.

Historia polskiej muzyki jest obszerna i niesamowicie ciekawa, jednak ciężko ją jakoś krótko streścić. Uczniowie z Happy Choir Skłodowska z Dąbrowy Górniczej, kolejny raz udowodnili, że są niesamowicie kreatywni i potrafią zaśpiewać dosłownie wszystko. Tym razem, stworzono historię polskiej muzyki w pigułce.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁOUczniowie podsumowali 101 lat polskiej muzyki w świetnym klipie [WIDEO]

Nie brak tutaj prawdziwej klasyki, która w pewnym momencie miesza się z nowoczesnością i czasami współczesnymi. Oczywiście, z pewnością brakuje jakiś numerów, jednak w tej przeróbce nie o to chodzi, by wymieniać co powinno się znaleźć. To pewnego rodzaju hołd dla artystów i z pewnością subiektywna obserwacja muzyki w naszym kraju. Posłuchajcie sami:NAZWANO JĄ 'WHITNEY HOUSTON Z POLSKI'. ALICJA SZEMPLIŃSKA OCZAROWAŁA JURY W VOICE OF POLAND [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz