29.12.2013 (23:00)

U2 "Ordinary Love" - nowy TELEDYSK! [2013, VIDEO]"Ordinary Love" - to najnowsza piosenka grupy U2. Zespół zaprezentował właśnie teledysk do tego kawałka. Utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Mandela: Long Walk To Freedom". 

Teledysk do piosenki U2 "Ordinary Love" przygotowali Oliver Jeffers & Mac Premo.  Utwór trafił na ścieżkę dźwiękową filmu "Mandela: Long Walk to Freedom", w którym główną rolę gra Idris Elba. Obraz został nakręcony na podstawie autobiografii Nelsona Mandeli.

Przypomnijmy, że Adam Clayton, basista U2, potwierdził w wywiadzie dla jednej z irlandzkich stacji radiowych, że nowa, wyczekiwana przez fanów płyta U2 ukaże się na początku przyszłego roku. Na krążek ma trafić 12 piosenek. "Liczymy na to, że już wkrótce skończymy ten materiał. W tym momencie to naprawdę ekscytujący zestaw piosenek" - mówi Adam Clayton.

Pytany o brzmienie materiału - muzyk przyznaje: "To w pewnym sensie powrót do starego U2, ale z dzisiejszą dojrzałością, z tym co działo się u nas przez ostatnie 10 lat. To kombinacja tych dwóch rzeczy i takie połączenie jest naprawdę interesujące". Z nieoficjalnych doniesień wynika, że na nowej płycie U2 pojawią się Chris Martin z grupy Coldplay i Danger Mouse.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz