09.01.2017 (12:26)

U2 - koncerty 2017. Gdzie zagra legenda rocka? Koncert U2 w Polsce w 2017? Na razie to tylko marzenie, ale zespół zagra niedaleko Polski w ramch trasy Joshua Tree 2017.

Polscy fani U2 mogą świętować - zespół wraca na trasę z okazji 30lecia wydania Joshua Tree. Trasa amerykańska i europejska zostały ogłoszone, nie ma na liście Polski ale i tak zespół zagra niedaleko, a być może pojawi się dodatkowy termin na Polskę. Oby. Zapowiedzianych jest 16 koncertów w USA i 8 w Europie. Sprawdźcie gdzie zagra Bono z zespołem!

U2 trasa koncertowa 2017

Europejska trasa U2 Joshua Tree 2017:
8 lipca Londyn
12 lipca Berlin
15 lipca Rzym
18 lipca Barcelona
22 lipca Dublin
25 lipca Paryż
29 lipca Amsterdam
1 sierpnia Bruksela

Najłatwiej będzie się dostać na koncert w Berlinie, to najbliżej Polski. Bilety w sprzedaży od 16 stycznia.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz