Dominik Pajewski

10.07.2020 (11:13)

Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.

Avengers: Endgame było idealnym zwieńczeniem kinowego uniwersum, które było budowane od 10 lat. Film okazał się nie tylko kasowym sukcesem, ale także wśród fanów Marvela jest oceniany bardzo, bardzo wysoko. Za całą wizję odpowiadają bracia Joe i Anthony Russo, którzy prawdopodobnie mają zająć się nowymi Gwiezdnymi Wojnami!

ROCKY IV - WERSJA REŻYSERKA TRAFI NA EKRANY! SYLVESTER STALLONE POTWIERDZA PRACE NAD NOWĄ WERSJĄ


 

Joe i Anthony Russo zajmą się nowymi Avengersami?

Bracia Russo rozkręcają swój program Russo Brothers Pizza Film School, w którym omawiają klasyki kina i zapraszają różnych gości. Niedawno gościem był Mark Hamill, który porozmawiał z braćmi o Gwiezdnych Wojnach i ich wpływie na obecne kino oraz ostatnie dwie części Avengers. Na dodatek bracia wyjawili, że chcieliby zrobić własny film w uniwersum Gwiezdnych Wojen:

Uwielbiamy piaskownicę, w której obecnie bawi się Jon Favreau i ramy czasowe, które eksploruje w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Oczywiście, było to dla nas bardzo ważne, gdy byliśmy dziećmi i niezwykle ważne dla naszego pragnienia zostania filmowcami. Myślę, że wiele historii zostało opowiedzianych na początku oryginalnego uniwersum. Ja byłbym zainteresowany zbadaniem nowych kierunków tej historii i może nowych postaci w zupełnie innym okresie. 

SERIAL 'THE OFFICE' ZOSTANIE OPOWIEDZIANY PRZEZ BILLIE EILISH

Bardzo możliwe, że projekt od Braci Russo w klimatach Gwiezdnych Wojen pojawi się. Disney myśli o zmianach w uniwersum, które w ostatnim czasie nie ma się za dobrze. Czy bracia Russo wejdą w świat gwiezdnej sagi? Czas pokaże.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz