Anna Skalik

12.03.2014 (15:57)

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO - Agnieszka Włodarczyk jako Kora wykonuje kultowy numer Boskie Buenos [VIDEO]Agnieszka Włodarczyk jako Kora Jackowska w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Włodarczyk wykonała kultowy numer z repertuaru zespołu Maanam - Boskie Buenos.

Boskie Buenos Maanamu zaśpiewała Agnieszka Włodarczyk przebrana za Korę Jackowską. Aktorka wcieliła się w rolę wokalistki Maanamu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinek zostanie wyemitowany w sobotę, 15 marca 2014 w Polsacie.

Czy Włodarczyk jest podobna do Kory? Możecie się o tym przekonać oglądając zwiastun najbliższego odcinka show, który już jest dostępny w Sieci. Prezentujemy Wam go na EskaROCK.pl.

>>> Rockowe koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy <<<

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to nowa produkcja Polsatu, której uczestnicy przebierają się za znane gwiazdy, śpiewają ich piosenki, naśladują gesty i próbują jak najlepiej oddać ich sceniczny wizerunek.

W odcinku, który wyemitowany zostanie 15 marca, Agnieszka Włodarczyk wystąpi jako Kora - polska gwiazda rocka, wokalistka zespołu Maanam. Jej postać na pewno nie jest łatwa do naśladowania.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Jak Waszym zdaniem Agnieszka Włodarczyk wypadła jako Kora? Dla porównania wrzucamy także Boskie Buenos w wykonaniu Maanamu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz