Dominik Pajewski

04.06.2020 (16:19)

twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tychtwenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.

Duet twenty one pilots zaskakiwał wielokrotnie i gdy wszyscy myśleli, że nie da się pokazać nic nowego lub innego, to chłopaki pokazują, że mają pełno pomysłów, które podobają się fanom. Tym razem do sieci trafił klip, który mocno jest inspirowany latami 80-tymi.

ILE ZARABIAJĄ ASTRONAUCI? UJAWNIONO KWOTY DLA LUDZI, KTÓRZY LATAJĄ W KOSMOS


Lata 80-te zdominowały nowy klip twenty one pilots [WIDEO]

W klipie możemy zobaczyć wiele elementów i sprzętów, które pojawiały się w latach 80 i które stały się pewnego rodzaju symbolem. Lubicie pikselowe gry? To będzie idealny klip dla was, a jeśli pamiętacie wczesne komputery, albo jesteście fanami Apple, to zobaczycie tutaj pierwsze wersje komputerów popularnej firmy. Dajcie się ponieść nostalgii z twenty one pilots:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencer

  2020-07-09
  Instagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!
 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz